Bülent Ersoy hastanelik oldu

Bülent Ersoy’un menajeri ve yapımcısı Fevzi Siverek, sanatçının böbreğindeki rahatsızlık  nedeniyle oksijen tedavisi gördüğünü açıkladı.

Bülent Ersoy’un oksijen tedavisi gördüğü özel bir hastaneden çıkarken soruları yanıtlayan Fevzi Siverek, şöyle konuştu:

“Bülent Hanım 20 yıl önce Adana’da düzenlenen bir silahlı saldırıda sol böbreğini kaybetmişti…
Kalan tek böbreğindeki taş nedeniyle oksijen tedavisi görüyor. Doktorlar Bülent Hanım’ın ameliyat olmasının risk taşıdığını söylüyor. O yüzden taşı doğal yoldan düşürmeye çalışıyorlar.”

Ersoy’un vefatının ardından mirasının tamamını bağışlayacağını sözlerine ekleyen Fevzi Siverek, “Bülent Hanım mirasını ikiye bölecek. Yarısını Türk Eğitim Vakfı’na, yarısını da Diyanet İşleri Başkanlığı’na bağış yapacak” dedi.

MEHMETÇİK VAKFI’NA BAĞIŞ YOK

Diva’nın Zeki Müren gibi mirasını Mehmetçik Vakfı’na verip vermeyeceği sorulunca; Fevzi Siverek şu     yanıtı verdi:
“Kesinlikle böyle bir şey olmayacak. Biliyorsunuz askeri yönetim döneminde Bülent Ersoy yasaklıydı, tüm hakları elinden alınmıştı. Bu bakımdan çok kırgın.”

Fevzi Siverek, “Diva neden Diyanet İşleri Bakanlığı’na bağış yapıyor sorusuna, “Bülent Ersoy’un para ve pulla işi olmaz ama hayır yapmayı seven bir insan.
Kendi mirasıyla bir cami yaptırmak ve yatılı Kuran kursları yaptırmak istiyor. Bunlar için de yeterli birikimi var…” yanıtını verdi.

Bir önceki yazımız olan Mert Fırat çıldırdı! Sizin Allah'ınız yok mu? başlıklı makalemizde Mert Fırat, mert fırat sevgilisi ve mert fırat sinirlendi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *