Bugün vizyona giren 7 film – 16 Ağustos 2013

Vizyona giren 7 film - 16 ağustos 2013

Vizyona giren 7 film – 16 ağustos 2013

BUGÜN ViZYONA GiREN 7 FiLM

PERCY JACKSON: CANAVARLAR DENİZİ
“Percy Jackson: Sea of Monsters” Yönetmen: Thor Freudenthal Oyuncular: Logan Lerman, Alexandra Daddario, Douglas Smith, Leven Rambin IMDB Notu: 6.6

FİLMİN KONUSU
: Percy ve arkadaşları yarı tanrıları kurtarmak için sihirli AltınPost’u bulurlar ve “Canavarlar Denizi” ne girerler. Percy Jackson, mistik varlıklarla dolu bu yolculukta uyanmakta olan eski bir şeytanı durdurmak zorundadır.

PERCY JACKSON: CANAVARLAR DENİZİ FRAGMAN:

AİLEM İÇİN

“At Any Price” Yönetmen: Ramin Bahrani Oyuncular: Dennis Quaid, Zac Efron, Kim Dickens, Heather Graham IMDB Notu: 5.6
AİLEM İÇİN FİLMİN KONUSU: Modern tarımın rekabet dolu ortamında, Henry Whipple imparatorluğunu güçlendirirken oğlu Dean’in de kendisine yardım etmesini ister; ancak Dean, profesyonel bir araba yarışçısı olmak istemektedir. Çiftlik hakkında soruşturma açıldığında baba-oğul kendilerini bir krizin içinde bulacaklardır.

AİLEM İÇİN FİLM FRAGMANI:

 

TEPENİN UŞAKLARI
Yönetmen: İsmet Eraydın Oyuncular: Samet Karahasanoğlu, Ayşe Öztürk, Selahattin Çakır, Koral Koç
TEPENİN UŞAKLARI FİLMİN KONUSU: Hikmet’in en büyük hayali Züleyha’sına kavuşmaktır. Ama Züleyha’nın babası Sabri Ağa’nın, kızı için başka planları vardır. Yedi köyün ortaklaşa kullandığı ve üzerinde maçlar yaptığı tepe’yi de sahiplenmektedir Sabri Ağa. Kendi kararlarının önünde engel olarak gördüğü herkes için de sinsi planlar geliştirmektedir.

TEPENİN UŞAKLARI FRAGMANI:

 

SAVAŞIN GÖLGESİNDE
“Lore” Yönetmen: Cate Shortland Oyuncular: Saskia Rosendahl, Kai Peter Malina, Nele Trebs, Mike Weidner IMDB Notu: 7.1

FİLMİN KONUSU: Anne ve babası Hitler yanlısı olan Lore, savaş sonrası kardeşleriyle bir başına kalır. Nazi sempatizanları teker teker yakalanarak öldürülürken Lore, dört kardeşiyle yollara düşer. Bu sırada bir Yahudi mülteciyle karşılaşır. Hayatta kalmak için düşman bildiği bir Yahudi’ye güvenmek zorundadır.

SAVAŞIN GÖLGESİNDE FİLM FRAGMANI:

GÖSTER GÜNÜNÜ 2
“Kick Ass 2” Yönetmen: Jeff Wadlow Oyuncular: Aaron Taylor Johnson, Chloe Grace Moretz, Christopher Mintz Plasse, Morris Chestnut
GÖSTER GÜNÜNÜ 2 FİLMİN KONUSU : Dave, mezuniyeti yaklaşırken Mindy’yle dünyanın ilk süper kahraman takımını kurmaya karar verir. Ne yazık ki Mindy, gizlice Hit Girl olurken yakalanınca işi bırakmak ve liseli kötü kızların dünyasını tek başına yönlendirmek zorunda kalır.

GÖSTER GÜNÜNÜ 2 FRAGMANI

JOBS
Yönetmen:Joshua Michael Stern Oyuncular: Ashton Kutcher, Dermot Mulroney, James Woods, Matthew Modine IMDB Notu: 5.6
JOBS  FİLMİN KONUSU: Apple’ın efsa nevi CEO’sunun hayatı. İkonik Silikon Vadisinin ileri görüşlü mucidi Steve Jobs’un canlandırıldığı biyografik film, onu ve onu yönlendiren kişileri anlatıyor. Filmde buluşları ile dünyayı değiştiren Jobs’un ilk zamanları, gençlik yılları, ilk başarıları, düşüşü ve tekrar yükselişi anlatılıyor.

JOBS FRAGMANI:

KİRLİ OYUN
“Freelancers” Yönetmen: Jessy Terrero Oyuncular: Curtis Jackson, Forest Whitaker, Robert De Niro, Malcolm Goodwin IMDB Notu: 4.4

KİRLİ OYUN FİLMİN KONUSU: New York polisi olan babasının öldürülmesinden 15 yıl sonra Jonas Maldonado polis akademisine girer ve babasının eski ortağı Vito Sarcone’un başını çektiği ahlâksız polislerin bulunduğu bir gruba dahil olur. Malo, babasının ölümünün arkasında yatan gerçekleri çözmeye başlar ve sebep olan kişiye hesap sormak için plan kurar.

KİRLİ OYUN FRAGMANI:

Bir önceki yazımız olan Yedek kayıtlardan kimler yararlanacak? başlıklı makalemizde anadolu liseleri, Anadolu ve fen liseleri ve Anadolu ve fen liseleri için ilk kayıtlar yeni kayıt dönemi ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *