Bu Tarz Benim’lerden hangisi daha çok izleniyor?

Sunuculuğunu Öykü Serter’in yaptığı, jüri koltuğunda İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in oturduğu ‘Bu Tarz Benim‘ programı Show TV’de yayınlandığı dönemde aldığı reytinglerle dikkat çekmiş ve TV8‘e transfer olmuştu.

Show TV ise ‘Bu Tarz Benim‘in ardından oluşan boşluğu doldurmak için farklı jüri üyeleriyle aynı isim ve aynı formattaki programı ekrana getirme kararı almıştı. Pazartesi günü yeni bölümü Ebru Akel‘in sunumu ve yeni jüri üyeleri Cemil İpekçi, Umut Eker ve Sibel Arna’yla ekrana gelen ‘Bu Tarz Benim Yeni Sezon‘ programı ise reytinglerde bir önceki sezona göre çok geride kaldı. Eski jüri üyeleriyle aldığı reytingi yeni jüriyle yakalayamayan ‘Bu Tarz Benim Yeni Sezon‘ hafta boyunca, TV8’de yayınlanan ‘Bu Tarz Benim‘le yarıştı. TV8’e transfer olmadan önce Show TV’de final bölümü Tüm Kişilerde 6.34 reytingle ikinci, AB’de 6.89 reytingle birinci olan ‘Bu Tarz Benim‘ yeni kanalında beklediği reytingleri bulamadı. TV8’de yayınlandığı günden beri ilk 10 arasında bile giremeyen program Show TV’deki rakibi ‘Bu Tarz Benim’i geçsede eski reyting başarısının altında kaldı.

Ebru Akel sessizliğini koruyor

Show TV’nin farklı jüri ve yarışmacılarla ekrana getirdiği ‘Bu Tarz Benim Yeni Sezon‘ da reytinglerde hüsrana uğradı. Program yayınlandığı ilk bölümüyle Tüm Kişiler’de 1.41 reyting ve 4.95 share’le 48’inci olurken, AB Grubu’nda 0.91 reyting ve 4.57 share’le 61’inci sıraya yerleşti. Önceki gün yayınlanan son bölümünde de reytinglerinde artış olmayan program Tüm Kişilerde 1.34 reyting ve 4.15 share’le 60’ıncı, AB’de ise 0.91 reyting ve 4.73 share’le ancak 55’inci olabildi. Öykü Serter, Show TV’de programın yeni sezonunu sunan Ebru Akel‘e, selam şeklini işaret edip “Tamam kameralara oynuyorsunuz da… Bana bırakın olur mu? Yeterince taklit eden var, bari siz yapmayın. Yani evden taklit eden olmasın” diyerek Akel’e sert bir göndermede bulunmuştu. Akel ise bu duruma karşı sessizliğini korumaya devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Mucize filmindeki öğretmen Talat Bulut başlıklı makalemizde Mahir, mucize filmindeki öğretmen ve Talat Bulut hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *