Bu Tarz Benim’de Ayşegül Doğan elendi!

Ayşegül Melisa Doğan Bu Tarz Benim yarışmasından elendi.

Bu Tarz Benim ‘de geçen hafta Tuğce Ergişi elendi bu hafta ise elenecek isim olarak Ayşegül Melisa Doğan ve Gizem Güler seçildi. Giden isim jürinin tamamının oyuyla Ayşegül Melisa Doğan oldu.

Bu Tarz Benim jürisinden hafta içinde en az oyu alan Özlem Özden, Ayşegül Doğan, Ezgi Baylar ve Gizem Güler elenecek isimler olarak 29 Kasım final gecesinde ecel terleri döktü.

AYŞEGÜL MELİSA DOĞAN ELENDİ

Bu Tarz Benim finalinde jüriden en düşük puanı alan isim Ayşegül Melise Doğan elenecek isimlerden ilki oldu. Yarışmacıların önerdiği isim ise Gizem Güler oldu.

Son kararı Bu Tarz Benim jürisi verdi. İvana Sert, Ayşegül Doğan‘ın ismi elenmek üzere ‘agresifliği’ sebebiyle önerdiğini söyledi. Uğurkan Erez de ‘Ayşegül’ dedi. Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş’tan da “Ayşegül gitsin‘ kararı çıktı.

Bu Tarz Benim yarışmacıları ajans oyuncusu!

 Bu Tarz Benim için RTÜK’e şikayet yağdı

İLK KEZ JÜRİ OYBİRLİĞİYLE GİTSİN DEDİ

Ayşegül Melisa Doğan belki de ilk kez jürinin tamamının oyuyla elenen isim oldu. Konuk jüri üyesi banu alkan bile ‘kıskançlıkla bakıyorsun’ diyerek onun gitmesini istedi.
Bugüne kadar hiç ağlamayan Ayşegül Doğan ise ilk kez eleneceğini anlayınca ağladı. Arkadaşlarıyla sarılıp vedalaşan Ayşegül Doğan’ı Özlem Özden’in bağrına basma girişimi de ilginçti.
Bu Tarz Benim 29 Kasım eleme gecesinde konuk jüri Banu Alkan oldu. Peki hangi yarışmacı kaç puan aldı. İşte final gecesinde yer alan 6 yarışmacının performansları;

ÖZLEM ÖZDEN’İ YERE GÖĞE KOYAMADILAR
Bu Tarz Benim jürisi bugüne kadar yerden yere vurduğu Özlem Özden’i bu kez yere göğe koyamadı.
Özellikle İvana Sert, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu’nun yaptığı u dönüşü izleyenleri şaşkına çevirdi. Bir anda Özlem Özden’i ‘karakter ve tarz’ abidesi ilan eden jüri üyeleri, şimdiye kadarki eleştirileri göz önüne alınınca kendilerini yalanlamış oldular. Jüri üyelerinden sadece Uğurkan Erez objektif ve tutarlı yorumda bulunan isimdi.

Puanları :
Banu Alkan ………5 puan verdi
İvana Sert…………5 puan verdi
Kemal Doğulu…….5 puan verdi
Nur Yerlitaş……….5 puan verdi
Uğurkan Erez……..4 puan verdi

 

Bir önceki yazımız olan Genco Erkal röportajda Bir Delinin Hatıra Defteri'ni anlattı başlıklı makalemizde Bir Delinin Hatıra Defteri, genco erkal ve genco erkal röportaj hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *