Bu sezon neler moda?

Koss’un pembe, gümüş ve siyah renklerine sahip güçlü ses kalitesi sunan, yastıklı Ruk40 kulaklıklarını müzik dinlemeyi seven gençlere ve çocuklara hediye edebilirsiniz.

Teknoloji meraklılarına
Koss’un pembe, gümüş ve siyah renklerine sahip güçlü ses kalitesi sunan, yastıklı Ruk40 kulaklıklarını müzik dinlemeyi seven gençlere ve çocuklara hediye edebilirsiniz. Fiyatı 109.90 TL.

Kalori hesaplayan saat
Samsung’un giyilebilir teknolojik ürünü Galaxy Gear saatler zamanı göstermenin yanı sıra içeriğindeki S Health sağlık uygulamasıyla harcadığınız enerjiyi ve kaloriyi gösteriyor. Fiyatı 800 TL.

Kampanyalar ve indirimler

* İnci Deri yarına kadar tüm çizme, bot, ayakkabı ve çanta alışverişlerinde 3 al 1 öde kampanyası uyguluyor. Ürünler www.incideri.com adresinden de satın alınabilir.
* Greyder metal aksesuarlarla süslediği ayakkabı ve bot modellerinden ikinci ürünü alan müşterilerine yüzde 30’a varan indirim fırsatı sunuyor.
* Twist 90’lı yılların modasından esinlenerek hazırladığı ve pop-art desenlere yer verdiği yeni koleksiyonunda yüzde 70’e varan indirim uyguluyor.

Hediyenizi şimdiden seçin
Sevgililer Günü yaklaşırken Muji, eğlenceli pop-art kartlar, ikili kupa, kullanışlı banyo askıları gibi hediye seçenekleri sunuyor. Fiyatlar 7-70 TL arasında.

Rahat bir uyku için…
Yatsan vücut nemini dengeleyen doğal bambu lifleriyle ürettiği Bamboo yorgan ile yüzde 100 saf yünle hazırladığı Woolart yorganı satışa çıkardı. Çift kişilik Bamboo’nun fiyatı 470, Woolart’ınki ise 450 TL.

Raflardan

* Cook sıvıları ve kokuları hapsetme özelliklerine sahip geri dönüşümlü ekonomik çöp torbaları üretti. Torbaların fiyatı 2.5-5.5 TL arasında.
* Altınkılıç’ın koyun, keçi ve inek sütü ile ürettiği Trakya eski kaşar peyniri, kahvaltı sofralarında farklı tatları sevenler için ideal. Fiyatı 15 TL.
* Pınar Gurme şarküteri ürünlerine dilimli salam, jambon ve hindi füme et de ekledi. Hindi fümenin fiyatı 5.95 TL.
* Eker Kıbrıs’ın ünlü peyniri hellimi kahvaltı sofralarına taşıyor. 250 gram fiyatı 7.95 TL.

Bir önceki yazımız olan Ensonhaber'in Hürriyet'e savaş açması başlıklı makalemizde en saçma ensonhaber manşetleri, en son haber ve en sonhaber resimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *