Boğa Burcu 2016 Burç Yorumu (Nuray Sayarı 2016 yılı Boğa burç yorumları)

Nuray Sayarı 2016 yılı Boğa burcu burç yorumları ile karşınızdayız. Boğa burcu için 2016 yılı nasıl geçecek, Boğa burcunun 2016 yılında aşk hayatı nasıl sorularının yanıtı da bu yazımızda yer alıyor…

Nuray Sayarı Boğa 2016 burç yorumlarına geçmeden önce tüm 2016 yılı burç yorumlarını videolu bir şekilde izlemek için aşağıdaki haberimize davet ediyoruz sizi.

2016 yılı burç yorumları (Videolu ve yazılı 2016 burç yorumları)

İşte ünlü astrolog Nuray Sayarı’nın yazdığı 2016 yılı Boğa burcu burç yorumları

Boğa Burcu 2016 Burç Yorumu (Nuray Sayarı 2016 yılı Boğa burç yorumları)

Boğa burçları, aşk meselelerine epey kafa yordukları bir yıl geçirecekler. İlişkisi olmayan Boğa burçları, yeni insanlarla tanışacaklar. Bunlar daha çok günü birlik ilişkiler olabilir. Fakat tutarlı bir tavır sergilemedikleri için, bu ilişkiler kalıcı olmayacak. Boğaların geçmişte yaşadıkları kalp kırıklıklarının acısını, başkalarından çıkardıkları bir yıl olacak diyebiliriz.

Eğer ilişkisi süregelen bir Boğa burcu varsa, oldukça dikkatli davranmalıdır. İlişkide, özellikle kendinizden kaynaklanan sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken, her şeyi etraflıca değerlendirmek. Karşı tarafın bakış açısından bakarak da olayları değerlendirirseniz, sene sonuna doğru iyice yerine oturmuş bir ilişkiniz olacak. İş hayatına düşkün olan Boğalar ise henüz istediklerini elde edemediklerini düşünebilir. Fakat 2016 yılı, bir önceki sene ektiğiniz tohumların karşılığını aldığınız bir sene olacak.

Bu sebeple, iş hayatınızda pozitif gelişmelerin yer alacağını söyleyebiliriz. Bu gelişmeler, sizi maddi açıdan da rahatlatacak. Bunun yanı sıra sağlığınızı da es geçmemenizi tavsiye ederiz. Çünkü yoğun iş temposu, size stres olarak geri dönecek.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *