Bizim Hikaye filminde kimler oynuyor?

Başrollerini Cansel Elçin, Haluk Piyes, Sera Tokdemir, Naz Elmas, Burcu Kıratlı, İbrahim Kendirci, Çiğdem Batur, Şebnem Dilligil ve Ahmet Mekin gibi ünlü isimlerin paylaştığı ‘Bizim Hikaye’ filmi 300 salonda vizyona girecek.

27 Mart’ta vizyona girecek olan filmin müzikleri yaptığı aşk şarkılarıyla milyonların kalbini fetheden Mustafa Ceceli’ye ait. Ceceli, film için yaptığı müziklerle duygu dolu anlara ruh katıyor. Senaryosu iki yılda yazılan ve Yasin Uslu’nun yönetmenliğini yaptığı filmin çekimleri sekiz hafta sürdü. Çekimlerin üç haftası ise Trabzon, Rize ve Sinop’ta gerçekleşti. Filmin başrol oyuncularından Sera Tokdemir, yurt dışından getirilen özel bir maskeyle, hem anne karakterini hem de 30’lu yaşlarını canlandırdı. Alaaddin Film tarafından yapımı üstlenilen ve 300’ün üzerinde sinema salonunda gösterimle vizyona iddialı girecek olan ‘Bizim Hikaye‘, 2015 yılının en yüksek bütçeli dram filmlerinden biri olarak da beklentiyi artırıyor.

Yılın dram filmi olarak gösterilen ‘Bizim Hikaye‘, darbeler tarihiyle hırpalanan bir ülkenin ve bir ailenin sürüklenerek geldiği yerde inandığı değerler uğruna mücadele edenlerin hikayesini anlatıyor. “Asla vazgeçme” diyen bir baba ve babasının davasına ömrünü adamış bir oğul. Hüzün, sabır ve umutla olgunlaşmış bir aile. Babasını bir hukuksuzluk sonucu sisteme kurban etmiş olan Ahmet’in yüreği sadece adalet için çarpmaktadır, film boyunca adaletsizlik gördüğü her yerde hayat tercihlerini bile gözden çıkarmaktan kaçınmayan bir evladın hukuk ve duygu savaşını da izleyeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Sertap Erener'in yeni sevgilisi Emre Kula başlıklı makalemizde Emre Kula kimdir, sertab erener ve Sertab Erener'in yeni sevgilisi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *