Bir Varmış Bir Yokmuş film müzikleri tanıtıldı

Başrollerini Mert Fırat ve Melisa Sözen’in paylaştığı ‘Bir Varmış Bir Yokmuş‘ filminin müzikleri önceki gün Beyoğlu Nu Pera’da gerçekleştirilen özel bir partiyle davetlilere tanıtıldı.

Filmin özgür müziklerini yapan Bubituzak’ın sahneye çıkmasıyla başlayan gece, filmde Mert Fırat’ın canlandırdığı ‘Ozan’ karakterinin solisti olduğu ‘Vah Belinda’ grubunun canlı performanslarıyla devam etti. Mert Fırat filmde söylediği müziklerin yanı sıra rol arkadaşı Melisa Sözen‘le Özdemir Erdoğan’ın ‘Aç Kapıyı’ şarkısını seslendirdi. 6 Mart’ta sinemaseverlerle buluşacak olan filmin müzikleri davetliler tarafından büyük beğeni aldı. Filmde Mert Fırat, ‘Ozan’ adında rock müzisyeni bir genci, Melisa Sözen ise ‘Nehir’ isimli anaokulu öğretmenini canlandırıyor.

Sevgiliye Tam Destek
‘Mor ve Ötesi’ grubunun solisti Harun Tekin, filmde başrol oynayan sevgilisi Melisa Sözen‘i yalnız bırakmadı. Bu özel gecede Sözen’e destek veren Harun Tekin, bir arkadaşlarını taksiye bindirirken yoğun kar yağışı altında bembeyaz olunca ‘Beyaz ve Ötesi’ şakasına maruz kaldı.

Çocukları Sevindirdi
Oynadığı reklama filmlerinden rol arkadaşı olan Cem Yılmaz ise Mert Fırat’ı yalnız bırakmayanlar arasındaydı. Gece yarısına kadar eğlenen Yılmaz’ın çıkışı ise Beyoğlu’ndaki çalgıcıları ve sokak çocuklarını sevindirdi. Aracına bindiği sırada yanına gelen çocukları kırmayan Yılmaz, aracının kapısını açarak hepsine harçlık vermeyi ihmal etmedi. Cem Yılmaz, Mithatcan Özer ve beraberindekiler gecenin ilerleyen saatlerinde Emirgan’daki bir mekana geçerek eğlencelerine burada devam etti. Yılmaz’a partide birlikte eğlendiği bir grup kadın da eşlik etti.

Başkanın Panik Halleri
Aynı dakikalarda mekan içerisinden çıkan Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman ise araca bindiği sırada yaşadığı panik kameralara yansıdı. Erkek ve kadın arkadaşıyla mekandan çıkan Orman, ilk başta aracını arka koltuğuna oturdu. Orman’ın arkaya bindiğini görmeyen kadın arkadaşı da arka koltuğa binince Orman hemen araçtan inerek ön koltuğa yöneldi.

Melisa Sözen ve Harun Tekin Cihangir’deydi

 Melisa Sözen-Harun Tekin aşkı

 Melisa Sözen hayatını ve yeni projelerini anlattı

 

Bir önceki yazımız olan Gülben Ergen 40 anaokulu daha açacak başlıklı makalemizde Çocuklar Gülsün diye, Çocuklar Gülsün Diye Derneği ve gülben ergen hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *