Bir kablo ile tüm telefonları şarj edin!

Artık daha fazla elektronik cihaz kullanıyoruz. Bu da sürekli şarj kabloları peşinde koşmamıza sebep oluyor. Hemen her türlü cihazı şarj edebilen Natek Universal çoklu şarj setiyle hem seyahatlerde hem de günlük yaşantınızda şarj problemini çözebilirsiniz.

Akıllı telefonlar, mobil oyun konsolları, fotoğraf makineleri… Hayatimizdaki önemi giderek artan, elimizden düşürmedığimiz bu cihazların tümü için sürekli şarj peşinde koşuyoruz. Peki, tüm bu elektronik cihazlar için aslında tek bir şarj makinesinin yeterli olduğunu bilıyor muydunuz? Şimdi Natek Universal çoklu şarj setiyle tanışmanın tam zamanı.

HER DERDE DEVA
Telefonlar artık daha akıllı. Fakat bu kadar akıllı olmalarının bir bedeli olarak şarjları daha kısa sürede bitiyor. Sabah şarjdan aldığımız telefon bazen gün bitmeden kapanmış oluyor. Hal böyle olunca yanımızda sürekli şarj aletı taşımak zorunda kalıyoruz. Eğer tatildeyseniz ve şarj cihazınızı yanınıza almayıunuttuysanız, durum daha da kötü. Hem aklınız sürekli telefonda kalıyor hem de şarjı biten fotoğraf makineniz yüzünden tüm maceranızı kaydedememiş oluyorsunuz. Üstelik bilmediğiniz bir yerde iletişimden uzak kalmak tam bir kabus olabiliyor.
Universal çoklu şarj seti tüm bu kötü durumların önüne geçmenizi sağlayacak fonksiyonlara ve aksesuarlara sahip. Artık sadece tek bir cihazla hemen hemen tüm elektronik cihazları şarj edebilirsiniz.

Ortak şarj seti - Natek Universal

Ortak şarj seti – Natek Universal

ÇOK UYUMLU
Cep telefonları için ürettiği pratik ve şık aksesuarlada isminden söz ettiren Natek’ın Universal çoklu şarj seti iPhone, Samsung, HTC, Blackberry, Sony. LG ve Nokia marka telelonlarla uyumlu uçlara sahip.
Bu modeller de zaten piyasadaki felefonlarin %95’inı oluşturuyor. Universal çoklu şarj seti, hem arabadaki çakmak adaptörü çıkışından, hem bılgisayarlardaki USB portundan, hem de standart 220 voltluk prizlerden elektronik cihazlarınızı şarj edebiliyor. Bu sayede nerede olursanız olun, bu şarj seti şarj sorunuzu çözebiliyor. Size de anın tadını çıkarmak kalıyor. Ayrıca Universal çoklu şarj setinin üzerinde şarj durumunu gösteren LED ışık bulunuyor. Bu ışığın rengine göre şarjın dolup dolmadığını anlayabiliyorsunuz.

KABLOLARDAN KURTULUN
Her cihaz için farklı şarj kablosuna sahip olmanın neden olduğu sorunlardan biri de dağınıklık. Evin her köşesinde kablo karmaşası görmekten bıktıysanız . böyle bir şarj setiyle görüntü kirliliğinin de önüne geçebilirsiniz. Hem böylece sürekli kablo aramak zorunda da kalmazsınız. Natek Universal çoklu şarj setiyle hayat çok daha konforlu.

UZUN YILLAR KULLANABİLECEĞİNİZ KALİTEDE

Universal çoklu şarj setindeki kablolar ezilmeye, bükülmeye ve darbelere karşı oldukça dayanıklı. Bu sayede set, uzun yıllar boyunca şarj sorununuzu ortadan kaldırabilir.

Bir önceki yazımız olan HTC One Max'in özellikleri - (Fotoğraf ve video) başlıklı makalemizde BoomSound teknolojisi, htc one ve HTC One Max hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *