Bir Dilek Tut Derneği 15. yılını kutladı

Bir Dilek Tut Derneği, önceki gece özel bir geceye imza attı. Davete iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Bugüne kadar binlerce çocuğun dileklerini gerçekleştirerek onlara mutlu anlar yaşatan Bir Dilek Tut Derneği, 15’inci yılını özel bir geceyle kutladı.

Dünyanın en büyük dilek gerçekleştirme kuruluşu olarak 40 ülkede faaliyet gösteren Bir Dilek Tut Derneği (Make A Wish), Türkiye’deki 15’inci yılını şık bir gala yemeği eşliğinde kutladı.
Swissotel The Bosphorus’ta önceki akşam gerçekleşen davete; iş ve cemiyet dünyasından birçok isim katıldı. Konuklar kokteylle başlayan gecede bol bol sohbet etme imkanı buldu.
Daha sonra yemek salonuna geçen misafirler, ‘Kardia Mou’ şarkısıyla beğenilen dünyaca ünlü Yunanlı pop yıldız Antonis Remos’la eğlenceli anlar yaşadı. Fani Aysal ve Revna Demirören’in isteğini kırmayarak ücret almadan sahneye çıkan Remos, şarkılarıyla davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.  Şimdiye kadar iki bini aşkın hasta çocuğun dileğini yerine getiren derneğin kutlama gecesinin en güzel sürprizi ise bir zamanlar dilekleri gerçekleşmiş olan Alvi Moreno ve Barış
Çalışkanoğlu’nun geceye
katılması oldu.
Davetten elde edilen gelir, hayati tehlike taşıyan hastalıklarla savaşan çocukların dilekleri için kullanılacak.

 

Bir önceki yazımız olan Manyas Kuş Cenneti'nin yanına sanayi tesisi kurulacak başlıklı makalemizde çanakkale, çevre ve Manyas Kuş Cenneti hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *