Bikinili Türk ünlüler

Bikini giydiğimiz zamanlarda mesela… Ne yaparsan yap, saklayamazsın ne o göbeği ne de yanlardaki o simitleri…

Ünlüler dünyası ‘ayıpsız’ bu yaz. Tabii şu beslenme kutularıyla yaşarlarsa olacağı buydu. ‘Light Forever’, ‘Rafinera’ bitirdi magazin aleminin yaz sezonunu. Oyuncuların hepsi setlerde onları yiyorlar artık. Sunucular, mankenler desen aynı…
Juico diye bir detoks suyu var ortalığı kasıp kavuran. Üstüne yürüyorlar, pilates yapıyorlar. “Kıyafete para harcayacağınıza vücudunuza harcayın, her giydiğiniz güzel dursun” diyen beylere selam olsun!
Ne bir mayokini var gözümüze çarpan ne de abartılı takılar. Plaj modası konusunda Avrupalılaşıyoruz sanırım. Mayoların yeniden moda olmasıyla da iyice kapandı ortalık.
Marka tercihlerinde cemiyet dünyasında bikinide, Lazulve Prism; mayoda Oye, Kiminiz ve Eres; plaj elbisesinde Missoni ve Vix; plaj terliğinde Chloeve Valentino bu yazın gözdeleri. Burberry bikini giymek alaturka bulunuyormuş artık elit kesimde. Şaka bir yana, ben bu plaj asaletine bayıldım.

HANDE SUBAŞI

Fiziği o kadar güzel ki Hande Subaşı’nın ne giydiğine ne de taktığına bakıyor insan. Zaten o da bunun farkında olmalı ki nar çiçeği renginde bikinisini giymiş, başka da bir şeyle uğraşma-
mış…

FANi AYSAL

GS Başkanı Ünal Aysal’ın zarafetiyle tanınan eşi Fani Aysal bu yaz Bodrum’da düzgün fiziği ve ve sportifliğiyle dikkat çekiyor. Fotoğrafta da görüldüğü gibi Fani Hanım sade bikinisi, küçük Fatma eli kolyesi arkadan tutturulmuş saçlarıyla genç kızları kıskandıracak kadar taze, fit ve neşeli.

FATOŞ SARIGÜL

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün gelini Fatoş Sarıgül mütevazılığı, şıklığı ve iyi kalpliliğiyle bilinir. Fatoş Hanım bu yaz çok moda olan Borsalino şapkası ve mayosunun üzerine giydiği beyaz dantel kısa tulumuyla sade, kibar ve şık.

TUBA ÜNSAL – ÖZGE ÖZPiRiNÇCi

Tuba Ünsal ve Özge Özpirinçci benzer tarzda tribal desenli bikinileriyle gözümüze çarptı. İkisinin de fiziklerine diyecek bir şey yok. Hele Tuba Ünsal kısa aralıklarla yaptığı doğumlara rağmen formunu korumayı başarıyor. Onları da alkışlıyoruz…

Eyvah, pantolon etek geliyor!

Çocukluğumda moda olan etek pantolonların geri döneceğini duymuş, duymazdan gelmiş-tim. Önce ünlü moda blogger’ı Man Repeller’in Instagram hesa-bında gördüm. Ardından eski dergi editörü Ece Bildiren Amerika’dan bildirdi.
Şu an New York’un en pahalı semtlerinde çok havalı kadınlar, aşırı bol paça kısa panto-lonlarla dolaşı-yorlarmış. Bizim sokaklarda da görmeye başlaya-cağız pek yakında; bana sevimsiz gelen bu trendi. Acaba ince bilekli, uzun bacaklı kadınlarla sınırlı mı kalsa bu moda? Yoksa herkes giyse de biz de buradan onlara laf mı atsak bilemedim. Ben Beyza Arslan, Özge Ulusoy ve Gül Gölge’nin ilk uygulayıcılar olacağını düşünüyorum.
Bir de New York’lu kadınlar sokaklarda neredeyse hulahop boyutlarda şapkalarla geziniyorlarmış. Eğer bu moda da bize sıçrarsa kocaman paçalarla koca koca şapkalar dans edecekler ortalıkta. Ama biz o büyük şeylerin altına saklanan kimseyi göremeyeceğiz…

YÜKLER HAFiFLESiN

Bikinilerden, mayolardan bahsedip bavullara göz atma-mak olmaz ki… Yaz tatili demek hafif eşyalar demek… Bu durumda bir küçük tekerlekli el bavulu yeter. Henüz seyahate çıkmadıysanız, yeni bir bavula ihtiyacınız varsa birkaç öneride bulunalım…

PLASTiK RENK CÜMBÜŞÜ

Yazın basit, sade ama tarz olalım istiyoruz ya… Cartier’in altın bileklik-lerini seviyoruz ama pahalı da buluyoruz… İşte rengarenk plastik bilekliklerle, hem yazın özgürlüğünü yaşarız, hem de ucuza hevesimizi biraz olsun alırız. Tarz, rahat, ucuz ve rengarenk…

Ekonomik Ombre

Eskiden yaz geldi mi bir bakardınız, mahalle arkadaşınızın yanında saçının yarısı başka, yarısı başka bir renk olan; fazla şekerleme yemekten tombullaşmış biri dolaşıyor. Almanya’dan gelmiş, gurbetçi kuzeni… Bavullarında kutu kutu nescafe, paket paket çikolata getirirlerdi hediye olarak hani. O zamanlar güldüğümüz yarısı başka, yarısı başka renk saçlar iki sezondur moda. L’Oreal Paris Ombre trendini evde 30 dakikada uygulayabileceğiniz bir ürün geliştirmiş. İsteyen denesin derim.

Bir önceki yazımız olan Mert Yazıcıoğlu ve Hilal Altınbilek'in Bodrum tatili başlıklı makalemizde bodrum, Hilal Altınbilek ve Mert Yazıcıoğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. July 12, 2014

    […] Bikinili Türk ünlüler […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *