Beyazıt Öztürk Candan Erçetin ‘tartışması’ sona erdi!

‘Beyaz Show’un bu haftaki konukları “Aşk Sana Benzer” filminin oyuncuları Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak ve yeni albümü ile en güzel şarkılarıyla Halil Sezai oldu. Fahriye Evcen şıklığıyla göz doldururken, Burak Özçivit’in Ege zeybeği performansı izleyenlerden tam not aldı. Fahriye Evcen, ağlama sahnelerinde her zaman ilk sol gözünden yaş geldiğini söylemesi üzerine, konuklardan Aşkım Kapışmak ilginç bir tespitte bulunmayı da ihmal etmedi: “Geçmiş soldadır, gelecek sağda. Bu sebeple, ağladığımız zaman genellikle ilk olarak sol gözümüzden yaş gelir.”

Halil Sezai’nin en güzel şarkılarını seslendirdiği gecede birbirinden keyifli anlar yaşandı. Haftalardır süren ve sosyal medyaya damgasını vuran Beyaz – Candan Erçetin atışmasının beklenen bölümü stüdyoyu adeta yıktı geçti. Bu kez Candan Erçetin tüm Türkiye’nin beklediği cevabı Beyaz’ın stüdyosunu basarak canlı yayında verdi.

Atışmanın yeni bölümünde Candan ve Beyaz arasında arabuluculuk yapan Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan, Ata Demirer, MFÖ, Demba Ba ve Emel Sayın gibi sürpriz isimler de vardı. Böylelikle haftalardır süren atışma tatlıya bağlanmış oldu.Evlenme teklifini Beyaz Show’da yapmak isteyen bir çift, Halil Sezai’nin canlı okuduğu bir şarkı eşliğinde bu hayalini gerçekleştirme şansına sahip oldu.Stüdyoda duygusal bir atmosfer yaşanırken, seyirci ve konuklar, Beyaz’ın yaptığı esprilerle gülme krizine girdi.

Tokat Söğütözü’ndeki bir okulu tek başına ayakta tutmayı başaran fedakar öğretmen İbrahim Yıldırım ise herkesi kendisine hayran bıraktı.Cuma gecelerinin eğlencesi Beyaz Show, muhteşem konukları ve yepyeni içeriğiyle yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Ece Erken'e 890 bin Euroluk doğumgünü hediyesi başlıklı makalemizde Ece Erken, Ece Erken doğumgünü ve Ece Erken hediye hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *