Beyazıt Öztürk, Candan Erçetin ile komşu oluyor!

Geçtiğimiz aylarda Beyaz Show’da tatlı atışmaları milyonları ekrana bağlayarak dikkat çeken Beyazıt Öztürk ile Candan Erçetin, komşu oluyor.

 

Öztürk, ünlü sanatçıyla olan dostluklarını daha sıkıya tutmak için Candan Erçetin’in Kırklareli Lüleburgaz’ın Ayvalıköy’ünde bulunan çiftliğinin tam karşısında çiftlik satın almak için kolları sıvadığı ortaya çıktı. Ünlü şovmen, geçtiğimiz ay Candan Erçetin’in Ayvalıköy’ündeki çiftliğinde ziyaret etti.

 

Ziyaret sırasında ise Erçetin’in çiftliğinin tam karşısında inşaat halindeki satılık çiftliğinde görünce, satın almak için sahipleriyle temasa geçti.

 

Kendisine verilen fiyatı çok yüksek bulan Beyazıt Öztürk, düşünmek çiftlik sahiplerinden zaman istedi. Beyazıt Öztürk’ün Candan Erçetin ziyareti sırasında yanında bir de esmer bir bayanın olduğu köylüler tarafından iddia edildi.

 

Candan Erçetin’den sonra Beyazıt Öztürk’ün de o bölgede çiftlik alacağını duyan başta Ayvalıköy, olmak üzere Eskitaşlı, Celaliye gibi çevre köydeki arsa sahiplerinin arsa fiyatlarını yüzde 50’i arttırdığı öğrenildi.

 

Bir önceki yazımız olan Işıl Yücesoy kimdir? İşte hayat hikayesi... başlıklı makalemizde Işıl Yücesoy, ışıl yücesoy hayat hikayesi ve ışıl yücesoy kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *