Beyaz Karanfil 1. bölüm fragmanı izle – ATV

Beyaz Karanfil dizisi 1. bölüm fragmanı ve Beyaz Karanfil 1. bölüm özeti bu yazıda…

Beyaz Karanfil 1. bölüm özeti
Zülfü Korkmaz‘ın, karısı ve engelli çocuğuyla sürdürdüğü sıradan hayatı, bir gece yaşadıklarıyla tamamen değişir. Zülfü, ünlü iş adamı, uyuşturucu baronu ve aynı zamanda akrabası olan Burhan Korkmaz’ın yanında bahçıvanlık yapmaktadır. Burhan, düzenlediği uyuşturucu partilerinden birinde Zülfü’den bir adrese gitmesini ve kendisine verilecek çantayı getirmesini ister.

Zülfü, her şeyden habersiz, aldığı uyuşturucu dolu çanta ile yolda giderken, narkotik şube komiseri Salih, Zülfü’den şüphelenerek peşine takılır. İşte o an Zülfü’nün kaderinin değiştiği andır. En büyük arzusu Burhan’ı yakalayıp hapse atmak olan Salih Komiser, kovalamacanın ardından Zülfü’yü uyuşturucu ile yakalar. Salih’in elinde artık büyük bir koz vardır. Zülfü, eğer uyuşturucuyu Burhan için aldığını itiraf ederse Burhan hapse girecektir.

Zülfü tüm baskılara rağmen Burhan’ın adını söylemez. Karısını ve engelli çocuğunu arkasında bırakarak, cezaevine girecek olan Zülfü, çıktıktan sonra, Burhan’dan intikam almak ve engelli çocuğunu tedavi ettirebilmek için geri dönülmez bir yola girecektir.

Beyaz Karanfil 1. bölüm fragmanı:

Bir önceki yazımız olan TRT Spor'un D-Smart'ın görüntüsünü yayınlaması başlıklı makalemizde ali ismet ural, ali ismet ural fotoğraf ve borussia dortmund hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *