Beşiktaşlı Ali Ece neden Trend Topic (TT) oldu?

Ali Ece'den muhteşem Beşiktaş yorumları

Ali Ece’den muhteşem Beşiktaş yorumları

Ünlü spor yorumcusu Ali Ece TRT’de yaptığı yorumlardan dolayı Twitter Türkiye’de en çok konuşulan isimlerin arasına girdi.

Koyu Beşiktaşlılığı ile bilinen ve detay yorumları ile taraflı tarafsız herkesin sempatisini kazanan Ali Ece, TRT Spor’da bir konuştu pir konuştu! TRT Spor’da yayınlanan Futbol Keyfi programında yaptığı yorumlar ile ses getiren ünlü yorumcu Ali Ece, Q7 ve çetesi ile Beşiktaş yönetimi hakkında söyledikleriyle Twitter’da en çok konuşulan isimlerden oldu.

Özellikle Beyaz TV yorumucusu Sinan Engin hakkında ‘Tabata’ya 9 milyon dolar verenler şimdi futbol yorumu yapıyor.’  sözüyle büyük yankı uyandıran Ali Ece, kısa sürede TT oldu.

İŞTE ALİ ECE’NİN YORUMLARINDAN BAZILARI:

-Beşiktaş yönetiminin yüzde 49’luk kısmına sesleniyorum, siz haber ajansı mısınız? Sürekli demeç verip fiyat artırıyorsunuz…

-Twitter’da Beşiktaşlılık ne kadar güzel ya… Herkes çok güzel konuşuyor ama kombine rakamı 7 bin. Sat tabletini, al kombineyi

-Bu sezon verilen sözleri tutma sezonu. Sen Ronaldinho ismini zikrediyorsan, Ronaldinho’yu getireceksin.

– Tabata’ya 9 milyon dolar verenler şimdi futbol yorumu yapıyor.

-Beşiktaş’ın varlığı yeter, başarıya gerek yok

Bir önceki yazımız olan Dershane öğretmenleri ne zaman MEB kadrosuna alınacak? başlıklı makalemizde 2013 dershane öğretmenleri ne zaman kadroya alınacak, bakan ve dershane hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *