Beşiktaş-Partizan maçı biletleri kaç TL?

İstanbul’da oynanacak olan Beşiktaş Partizan maçının biletleri satışa çıktı. Peki Beşiktaş Partizan maç biletleri kaç TL? Beşiktaş’ın, Fenerbahçe ve Partizan ile Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynayacağı maçların biletleri tek maçlık ve 2 maçlık paket halinde satışa sunuldu.

Beşiktaş’ın 2 Kasım‘da saat 19.00’da Fenerbahçe ile Spor Toto Süper Ligi Süleyman Seba Sezonu 8. haftasında, 6 Kasım Perşembe günü ise saat 20.00’da Partizan ile UEFA Avrupa Ligi 4. maçında karşı karşıya gelecek. Fenerbahçe ve Partizan karşılaşmalarının biletleri bugün saat 15.00’dan itibaren, passo.com.tr internet sitesinden ve N Kolay noktalarından tek maçlık veya indirimli 2 maçlık paket halinde satışa sunuldu.

Fenerbahçe ve Partizan Karşılaşmalarının Biletleri Satışa Çıktı.

Beşiktaş’ın, Fenerbahçe ve Partizan ile Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynayacağı maçların biletleri tek maçlık ve 2 maçlık paket halinde satışa sunuldu.

Beşiktaş Partizan maçı biletleri kaç TL?

Ülkemizi UEFA Avrupa Ligi’nde temsil eden Beşiktaş 6 Kasım 2014 saat 19.00’da İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı‘nda Sırbistan temsilcisi Partizan’ı konuk edecek.

En ucuz biletin 40 TL olacağı Beşiktaş-Partizan maçının en pahalı bileti ise 250 TLFenerbahçe ve Partizan maçları için kombine kullanmak isteyen Beşiktaş taraftarları ise en az 50 TL, en çok da 380 TL‘yi gözden çıkarmak durumunda…

İşte Beşiktaş Partizan maç biletlerinin fiyatları…

Beşiktaş Partizan maç bileti

BEŞİKTAŞ – PARTİZAN MAÇI İÇİN KAĞIT BİLET SATIŞLARI
Beşiktaş’ın UEFA Avrupa Ligi maçı olması sebebiyle Beşiktaş-Partizan mücadelesini kağıt bilet alarak da izleyebilecektir. Kağıt biletlerin satışı 27 Ekim Pazartesi günü saat 10.00’dan itibaren Vodafone Arena deniz tarafında bulunan Kombine Kart Satış Merkezi’nden alınabilecek. Merkez, 10.00-20.00 saatleri arasında hizmet verecek.

Kağıt bilet satışları 5 Kasım Çarşamba akşamı sona erecektir.

6 Kasım saat 12.00’dan itibaren ise Atatürk Olimpiyat Stadı gişelerinden kağıt bilet satışlarına devam edilecektir.

Bir önceki yazımız olan Ronaldo gören masum çocuk başlıklı makalemizde Cristiano Ronaldo, Liverpool ve real madrid hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *