Beş Kardeş oyuncuları diziyi anlattı

‘Beş Kardeş’in başrol oyuncuları Kanal D’de pazartesi akşamı başlayacak dizilerini Cadde’ye anlattı.

Ay Yapım imzalı senaristliğini ve yönetmenliğini Onur Ünlü’nün üstlendiği ‘Beş Kardeş’ bu akşam izleyiciyle buluşuyor. Dizinin merak edilenlerini beş soruda beş kardeşe sorduk.

 SERKAN KESKiN (Sait)

‘Beş Kardeş’te izleyiciyi         neler çekecek?
Dizide herkesin büyüdüğü bir mahalle var, bir de inatla bir arada kalmaya çalışan insanlar…
Bu bir arada yaşama çabasının seyirciyi etkileyeceğini düşünüyorum. Gerçekten arkadaş olan oyuncular         bir araya geldi. Oyuncuların     birbiriyle uyumu da sanıyorum     seyircinin hoşuna gidecektir.

 NADiR SARIBACAK (Nazım)

Kardeşlik kavramını     sizden dinleyebilir miyiz?

Kardeşim yok, ailenin tek çocuğuyum. Kardeş duygusunu bilemiyorum. Ama bu dizide çalışırken kardeşlik bağında çok zorlanmadım. Hepsiyle arkadaşlığım eskiye dayanıyor. Zaten seviyordum, devam ediyorum daha da sevmeye. En küçük kardeşim ‘Fatih’ i (Fatih Artman) yeni tanıdım, onu da bir ayrı sevdim. Velhasıl seviyorum yani bütün ekibi… Bendeki         eksiklik de gitmiş oluyor.

 TANSU BiÇER (Turgut)

Onur Ünlü’nün kaleminden     çıkan diziyi nasıl anlatırsınız?Onur Ünlü, ‘Beş Kardeş’te, filmlerindeki mizahından ayrılmıyor. Yani gerçek acıtsa da onun içinde mutlaka gülünecek kadar bir saçmalık olduğunu açığa çıkartıyor. Bu yüzden seyircinin seveceği bir iş. Dizinin hüznü  eksik olmayacak ama kederler içinde de boğulmayacak insanlar, gülmeye devam edecekler.

OSMAN SONANT (Orhan)

Daha önce tanıdığınız oyuncular ve ekiple bir aradasınız. Bu tanıdıklık hali çekimlere nasıl yansıyor? İşin daha iyi ve verimli  olabilmesi için fikir paylaşımları, yer yer uyarılar, açıklık, şeffaflık, ego kontrolü ve olgunluk en önemli avantajlar… Ne istediğini bilen ve hesap peşinde olmayan yetenekli bir ekiple çalışıyoruz. Sahnede bazen birbirimizi şaşırttığımız ya da çok inanmış bir şekilde oynarken gördüğümüzde de kahkahalardan sahneyi kesmek zorunda olduğumuz oluyor. Ama birbirinin çabasıyla, inancıyla  yüksel bir ekip kuruldu yine…

FATiH ARTMAN (Aziz)

Birbirleriyle ortak özellikleri olmayan beş kardeşin ilişkilerini     anlatabilir misiniz?Ayrı ayrı dünyaları olan, hepsi        özünde saflığı barındıran karakterler. Kardeşlerin en büyüğü  evin babası ‘Sait’. Onun bir küçüğü gazeteci ‘Nazım’. Ortanca kardeş ise aklı başında hayata karşı hep mantıklı olan bir          imam, ‘Turgut’. En küçüğün bir büyüğü ise şarkılara bestelere yani müziğe aşık olan bodyguard ‘Orhan’. Ve en küçük kardeş hayatı fazla ciddiye almayan, para kazanmaya çalışan ‘Aziz’.

KÜNYE

Yapım: Ay Yapım Yapımcı: Kerem Çatay Yönetmen: Onur Ünlü Senaryo Uyarlama: Onur Ünlü Uygulayıcı Yapımcı: Esi Gülce Görüntü Yönetmeni: Eyüp Boz Sanat Yönetmeni: Hasan Doğan Oyuncular: Serkan Keskin , Osman Sonant, Tansu Biçer, Nadir Sarıbacak, Fatih Artman, Serdar Orçin, Melisa Sözen, Nihal Yalçın.

Nihal Yalçın ‘Beş Kardeş’ dizisini anlattı

 Beş Kardeş dizisi ne zaman yayınlanacak?

Bir önceki yazımız olan Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy Aşk Yeniden'i anlattı başlıklı makalemizde Aşk Yeniden, Buğra Gülsoy ve Buğra Gülsoy röportaj hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *