Beş Kardeş dizisi ne zaman yayınlanacak?

Ay Yapım’ın yapımcılığında gerçekleşen, senaristliğini ve yönetmenliğini Onur Ünlü’nün üstlendiği ‘Beş Kardeş’ ilk bölümüyle 16 Şubat Pazartesi günü Kanal D’de ekrana gelecek. Usta oyuncu kadrosu ve beş kardeşin bir küçük mahallede geçen hayat gailesi; içinde aile değerlerinin, kardeşliğin, aşkın, arkadaşlığın ve hayatın acı-tatlı sürprizlerinin barındığı hikayesiyle yüzleri güldürecek Beş Kardeş’in ilk bölümü 16 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanacak.

Herkesin içinden bir hikayeye sahip olan Beş Kardeş, ekranların yeni fenomeni olacak. Serkan Keskin, Nadir Sarıbacak, Tansu Biçer, Osman Sonant, Fatih Artman, Melisa Sözen, Nihal Yalçın, Serdar Orçin, Köksal Engür ve Ayşen Gruda gibi isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosuyla; “Beş Kardeş” özlenen değerleri yeniden izleyiciyle buluşturacak.

Beş Kardeş’in kısaca konusu ise şöyle: Eski bir mahallede, dededen kalma ahşap bir konakta yaşayan ve karakter olarak birbirinden çok farklı olan Sait, Nazım, Turgut, Orhan ve Aziz birbirlerine çok düşkün, sarsılmaz bir ailedir. Kardeşlerin en büyüğü olan Sait, depremde anne ve babalarını kaybettiklerinden beri ailenin babası gibi olmuş, kardeşleri her türlü zorluğa rağmen bir arada tutmayı başarmıştır. Duygusal gazeteci Nazım (Nadir Sarıbacak), mahallenin imamı Turgut (Tansu Biçer), şarkıcılık hayalleri kuran bodyguard Orhan (Osman Sonant), at yarışı tutkunu havai Aziz (Fatih Artman) artık koca koca adamlar olsalar da, kaç yaşına gelirlerse gelsinler, hepsi Sait’in çocuğu gibidir. Ve hiçbiri, Sait’ten veya birbirlerinden ayrı bir yaşam sürmeyi hayal bile etmemiştir. Ta ki, Sait bir gün kendi adına bir kararla çıkagelene kadar… “Beş Kardeş” 16 Şubat Pazartesi günü saat 20:00’da Kanal D ekranlarından izleyicisiyle buluşacak.

Bir önceki yazımız olan Kayahan ve Nilüfer 14 Şubat'ta konser verecek başlıklı makalemizde 14 şubat, kayahan ve Nilüfer hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. February 15, 2015

    […]  Beş Kardeş dizisi ne zaman yayınlanacak? […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *