Berk Oktay kayak kazası geçirdi

Berk Oktay sevgilisi Merve Şarapçıoğlu‘yla 14 Şubat Sevgililer Günü’nü erken kutladı. 14 Şubat tarihinde işlerinin yoğunluğunu nedeniyle erken kutlama yaptığını söyleyen sevgililer, bir haftalık Oslo tatilinden önceki gün döndü.

Berk Oktay, Dubai’deki imza gününün ardından Oslo’daki Türk hayranlarının isteği üzerine Norveç’e gitti. Oktay ayrıca Oslo’nun en ünlü radyolarından İnter Fm’de Doğan Gürsel’in programına konuk olan olarak iki saat boyunca canlı yayında hayranlarının sorularına cevap verdi. Sevgilisi Merve Şarapçıoğlu‘yla gittiği Norveç’te iş görüşmelerinden sonra ise tatil yapmayı ihmal etmeyen Oktay, Norveç’in en ünlü pisti Holmenkollen’de kayak yaptı.

Atatürk Havalimanı’nda objektiflere takılan ikili, atlattıkları ufak bir kayak kazası haricinde romantik tatillerinin çok güzel geçtiğini söylediler. Yakışıklı oyuncu, sevgilisinin burnundaki yara bandı için”Kayak sırasında ufak bir kaza yaptık” dedi.

Berk Oktay Ortadoğu’da parladı

 Berk Oktay ve Pelin Akil Aşktan Kaçılmaz’ı anlattı

 Türk dizi tarihindeki öpüşmeler

 

Bir önceki yazımız olan Trabzonsporlu Bosingwa kız arkadaşlarıyla eğlendi başlıklı makalemizde Bosingwa, bosingwa'nın sevgilisi ve Trabzonspor hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *