Beren Saat’ten Berkin Elvan mesajı!

Sosyal medyadan paylaşılan Berkin Elvan mesajlarından biri de ünlü oyuncu Beren Saat’e ait.

Gezi protestolarının yapıldığı İstanbul Okmeydanı’nda evinden çıktığı sırada gaz kapsülünün başına isabet etmesi sonucu yaşamını yitiren Berkin Elvan’ı, doğum gününde magazin dünyasından pek çok ünlü isim de sosyal medya hesaplarından andı. 5 Ocak’ta doğan Berkin Elvan için oyuncu Beren Saat de Instagram hesabından bir “Doğum günün kutlu olsun Berkin” hashtag’i ile bir fotoğraf paylaştı.

Berkin Elvan’ın doğumgünü

Bugün, Gezi Parkı olayları sırasında polisin attığı biber gazı kapsülünün başına isabet etmesi sonrasında aylarca yoğun bakımda kalan Berkin Elvan’ın doğum günü…

16 Haziran 2013 tarihinde polisin attığı gaz kapsülünün başına isabet etmesi nedeniyle 269 gün yoğun bakımda kalan Berkin Elvan, 11 Mart 2014′te yaşamını yitirmişti.

Gezi Parkı olaylarının simgelerinden biri haline gelen Berkin Elvan’ın bugün doğumgünü. Sosyal medyada özellikle Twitter’da Berkin Elvan’ın doğum günü kutlanırken, Gezi Parkı’nı öven mesajlar da atıldı.

Berkin Elvan eğer yaşasaydı bugün 16 yaşına girmiş olacaktı…

 Berkin Elvan’ı vuran 275 polis!

 Efkan Ala’dan Berkin Elvan yorumu

 

Bir önceki yazımız olan Burcu Esmersoy yorgunluktan ölecek! başlıklı makalemizde Burcu Esmersoy ve Burcu Esmersoy makyajsız hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *