Beren Saat sevişme görüntüleri tık rekoru kırıyor

Türkiye’nin en ünlü kadın oyuncusu Beren Saat’in sevişme görüntüleri internette tık rekoru kırmaya devam ediyor.

Türkiye’de son 10 yılda internetin gelişmesiyle birlikte dizi sektöründe de patlama yaşandı. Son 5 yılda 500’den fazla dizinin yayınlandığı Türkiye’de her geçen gün yeni bir oyuncuyla daha tanışıyoruz. Yıllar önce ATV’de yayınlanan ‘Yıldızın Parlasın’ programında birinci olan Beren Saat de bu oyunculardan birisi… Son günlerde yapılan bir araştırma sonrasında ünlü oyuncu Beren Saat’in internet aleminde de bir numara olduğu ortaya çıktı.

‘Beren Saat sevişme görüntüleri’ başlıkları altında, Beren Saat‘in oynadığı dizilerdeki sevişme görüntüleri video paylaşım sitelerinde rekor kırıyor.

Beren Saat’in Mert Fırat’la olan sevişme sahnesi en çok izlenen video

Beren Saat’in İntikam dizisinde Mert Fırat’la olan sevişme görüntüleri kısa bir sürede 2 milyondan fazla kişi tarafından izlendi.

Beren Saat – Kıvanç Tatlıtuğ sevişme sahnesi 1.5 milyon izlendi

Yine aynı şekilde Beren Saat’in eski dizilerinden Aşk-ı Memnu’da Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat’in sevişme görüntüleri de kısa bir sürede 1.5 milyondan fazla kişi tarafından izlendi.

Beren Saat Engin Akyürek sevişme görüntüleri 1.2 milyon tıklandı

Beren Saat sevişme görüntüleri adı altında video paylaşım sitelerine eklenen videolardan bir tanesi de Beren Saat ile Engin Akyürek’in sevişme görüntüsü… ‘Yıldızın Parlasın’ programıyla meşhur olan iki oyuncunun sevişme görüntüleri de 1.2 milyon kişi tarafından izlenmiş durumda.

Beren Saat’in Güz Sancısı filmindeki sevişme görüntüleri rekor kırdı

Beren Saat’in dizileri kadar sinema filmlerindeki sevişme sahneleri de ilgi çekiyor. Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmenliğini yaptığı Güz Sancısı filmindeki sevişme sahnesi de 1 milyona yakın kişi tarafından izlendi.

Beren Saat Gecenin Kanatları sevişme sahnesi rekor kıracak gibi!

Beren Saat hayranlarının ilgi gösterdiği Beren Saat sevişme sahneleri arasında en çok beğeniyi alan video ise Beren Saat’in Gecenin Kanatları filmindeki sevişme sahnesi…

Bir önceki yazımız olan Russell Crowe 'Hayde' sahnesine hayran kaldı başlıklı makalemizde cem yılmaz, Cem Yılmaz Hayde ve Hayde hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

2 Responses

  1. November 13, 2014

    […] Beren Saat sevişme görüntüleri tık rekoru kırıyor […]

  2. November 25, 2014

    […] Beren Saat sevişme görüntüleri tık rekoru kırıyor […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *