Beni Böyle Sev oyuncuları isyan etti

Sosyal Medyanın fenomen dizisi “Beni Böyle Sev”in oyuncuları sosyal medyada çıkan dedikodulara isyan ettiler.

Son yılların en istikrarlı ve en başarılı dizilerinden biri olarak televizyon tarihine geçen “Beni Böyle Sev” hakkında sosyal medyada asılsız çıkartılan dedikodular hem dizinin hayranlarını hemde oyuncularını adeta isyan ettirdi.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan yapımcı Başak BingüllerTRT ekranlarında yayınlanmaya başladığımız ilk gün itibariyle sosyal medya üzerinde inanılmaz bir sahiplenme ve hayran kitlesi oluştu. Fakat son zamanlarda sosyal medyada dizimiz hakkında bazı çevrelerce hoş olmayan dedikodular çıkartılmaya başlandı.

Biz en güzel cevabı yayın gecemizde aldığımızı reytinglerle veriyoruz ama hem hayranlarımız hem de oyuncularımız bu dedikodulardan rahatsız olmaya başladılar. Bu açıklamayı son defa yapıyoruz hakkımızda çıkartılan bütün söylentiler asılsızdır, bu spekülasyonlar bizim gücümüze güç katmaktadır” dedi.

 

Bir önceki yazımız olan Pınar Erguner neden CNN'den NTV'ye geçti? başlıklı makalemizde Hafta Sonu Keyfi, Pınar Erguner ve Pınar Erguner röportajı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *