Belçim Bilgin kız çocuk istiyor

Bu yıl ikincisi düzenlenen Uluslararası Boğaziçi Film Festivali kapsamında düzenlenen ‘Dünya Sinemacılarının Gözünden Türkiye’de Sinema’ konulu panelde Belçim Bilgin Erdoğan moderatörlük yaptı.

Tophane-i Amire’de düzenlenen etkinlikten detaylar şöyle:

Panel öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Belçim Bilgin heyecanlı olduğunu söyleyerek, “Bu panelin sinemamıza ciddi katkısı olacağını düşünüyorum” dedi.

Rol aldığı yeni sinema filmi ‘Çalsın Sazlar’ın kendisi için farklı bir deneyim olduğunu ifade eden Bilgin “Hem ağlatırım hem oynatırım” diye bir repliğim var. O keyifte bir film oldu. Daha filmi izlemedim, çok heyecanlıyım. Ezber bozan bir karakteri oynadım” dedi.

KIZIM OLSUN İSTERİM

Yılmaz Erdoğan’la evliliğinden bir oğlu olan Bilgin, çocuk sorusuna; “Rodin kardeşe karşı çünkü krallığını paylaşmak istemiyor.  Ben de bu aralar işlerle ilgilenmek istiyorum ama bir kızım olsun isterim” diye cevap verdi.

Panele konuşmacı olarak; Altın Küre Başkan Yardımcısı Lorenzo Soria, Brad Pitt, Halle Berry gibi oyuncuların koçluğunu yapan İvana Chubbuck, yönetmen Sam French ve oyuncu Yasmine Golchan yer aldı.

SEÇKİN ŞENVARDAR – CADDE

Bir önceki yazımız olan Yıldız Tilbe'den Deniz Seki yorumu başlıklı makalemizde deniz seki ve Yıldız Tilbe hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *