Beckham’ın restoranına ilgi büyük

İngiliz futbolcu David Beckham ve İskoç şef Gordon Ramsay’ın, Londra’da eylül ayında açılması planlanan Union Street Cafe adlı yeni restoranına rezervasyon yaptırmak isteyenler yer bulamıyor!

İnternet sitesinin açılmasından sonraki ilk yarım saatte 1200 kişinin rezervasyon yaptırdığı restoranda yemek yemek isteyenlerin oranı daha sonraki dört saat içinde ikiye katlandı. Kasım ayına kadar yalnızca cuma ve cumartesi akşamları hizmet verecek restorana gösterilen yoğun ilgi hakkında konuşan Ramsay “Gösterilen ilgi bizi etkiledi” diyerek durumdan memnuniyetini dile getirdi. Beckham’ın restoran açacağının duyulması yıldız futbolcunun futbolculuk kariyerinin tamamen bittiğine işaret olarak algılandı.

Bugüne kadar yalnızca gurmelere tanıtım yaptığı belirtilen mekânın tavan arası Russell Sage tarafından havadar olacak şekilde tasarlandı. Geçtiğimiz şubat ayında restoranın açılışını duyuran Ramsay, Beckham’la ilgili sorulara ise, şakayla karışık “David Beckham benim yardımcı şefim olacak” yanıtını vererek dinleyenleri güldürmüştü.

Bir önceki yazımız olan Ruh eşi romantik bir illüzyon - Alain de Botton başlıklı makalemizde Alain de Botton, cinsel devrim ve evlilik hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *