Bayrama ne alsak ne giysek?

Bayramlık indirimler
* İpekyol bayram alışverişlerinizde her 500 liralık alışverişe 150 liralık hediye çeki veriyor. Kampanya 20 Ekim’e kadar geçerli.
* Loft, 23 Ekim’e kadar her 250 liralık alışverişe 50 liralık indirim uyguluyor.
* Dockers bayram boyunca her 300 liralık alışverişte 100 liralık indirim uyguluyor.
* Teknosa bayrama özel seçili ürünlerde yüzde 50’ye varan indirim yapıyor. Sony PS3 500 GB 949 lira.
* İnci Deri tüm ürünlerinde yüzde 50 bayram indirimi uyguluyor. Ayakkabının fiyatı 300 lira.

Bayramlık hediyeler
* Ramsey mağazaları bayramda sevdiklerine hediye almak isteyenlere Giftcard imkanı sunuyor. İçerisine dilediğiniz kadar para yükletebileceğiniz Giftcard’la sevdikleriniz istediği zaman istediği ürünü alabilecek.
* Georgio Armani’nin yeni kadın parfümü Armani Si, içeriğindeki frenk üzümü, meyve kokuları ve vanilya kokusuyla satışta.
Fiyatı 299 lira.

Bayramda evini yenileyeceklere

Bayram tatilini fırsat bilip evini yenilemek isteyenler Mudo Concept’teki yeni sezon ürünlerine göz atabilir. Jones yemek masası
2 bin 450, sandalye ve bar taburesi (adet) 395, kitaplık 1950, kilim
1250 ve vazo 49.50 lira.

Bayramlık koleksiyon
Paşabahçe Mağazaları, Tarih-Kültür Cam Koleksiyonu’nun 12’ncisi olan Zevk-i Selim’i hazırladı. Koleksiyon bayramda sevdiklerinize hediye edebileceğiniz vazolardan mumluğa kadar pek çok üründen oluşuyor.

Bayrama özel fiyatlar
Bonubon.com, bayramda seyahat edeceklere özel, yurt içinde Karadeniz, Gökçeada, Çanakkale, Bodrum; yurt dışında Moskova ve St. Petersburg, Londra, Barselona, Amsterdam ve daha birçok yerde geçerli yüzde 30 seyahat indirimi ile 12 taksit imkanı sunuyor.

Bayramı İstanbul’da geçireceklere…
* Hilton İstanbul, Conrad İstanbul ve Hilton ParkSa otelleri İstanbul’da konaklayacaklara 20 Ekim’e kadar özel paketler sunuyor. İki kişilik konaklama fiyatları Hilton 520, Conrad 495 ve Hilton ParkSa 435 lira.
* Pera Palace Hotel Jumeirah bayram tatilini İstanbul’da geçireceklere keyifli bir bayram kahvaltısı ya da akşam yemeği ve spa’da indirim fırsatı sunuyor.
* Sheraton İstanbul Ataköy deniz manzaralı odalarıyla tatili İstanbul’da geçireceklere özel fiyatlar sunuyor. Kahvaltı dahil, delüks odada kişi başı konaklama 195 avro + KDV, club oda ise 245 avro + KDV.

 

Bir önceki yazımız olan Kurban tatili işkenceyle başladı! başlıklı makalemizde bayram trafiği, istanbul trafiği ve Kurban Bayramı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *