Başak Dizer Kıvanç Tatlıtuğ’a gelin oluyor!

Kurt Seyit ve Şura dizisi ile bir türlü istediği reyting grafiğini yakalayamayan Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz gün ailesi ile birlikte Nişantaşı Amerikan Hastanesi’nde bir aile yakınlarını ziyaret etti

Babası, kız kardeşi ile birlikte hasta ziyaretinde bulunan Kıvanç Tatlıtuğ‘un, yanındaki sürpriz isimse bir süre önce bazı medya kanallarınca istenmeyen gelin olarak lanse edilen sevgilisi Başak Dizer‘den başkası değildi.

Hastane çıkışında gazetecileri karşısında gören Tatlıtuğ, ”sizi buraya kim çağırdı bilemiyorum ama bunu beş dakika içerisinde öğrenebilirim. Yine de tebrik ediyorum” derken, gazetecilerin röportaj taleplerini ise ”Konuşmak yok. Şimdilik konuşmak yok” sözleriyle kibarca geri çevirdi.

Motosikletine binmek üzere kaskını başına geçiren ünlü oyuncunun anahtarını sevgilisi Başak Dizer‘in çantasında muhafaza etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in Etiler turu

BAŞAK DİZER, KIVANÇ’IN AİLESİYLE SOHBET ETTİ

Başak Dizer, Kıvanç Tatlıtuğ’un kardeşi Melisa Tatlıtuğ ve babası Erdem Tatlıtuğ’un sıcak ve samimi sohbetleri objektiflere kare kare yansıdı.

Ailesi ve sevgilisiyle vedalaştıktan sonra motoruna doğru yönelen ekranların Kurt Seyit’i, bu sırada (engelli) bir hayranının fotoğraf çektirme taleplerini ise geri çevirmedi.

Hayranı ile birlikte bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Kıvanç Tatlıtuğ ile hayranı arasındaki polemik ise oldukça dikkat çekiciydi. ”Beni tanıyor musun sen?” sorusunu yönelttiği hayranından ”evet” cevabını alınca oldukça mutlu olduğu gözlemlenen Tatlıtuğ, ”Nereden tanıyorsun peki?” sorusuna ise istediği cevabı alamadı. Hayranının ”Televizyondan tanıyorum seni abi. Aşk-Memnunun Behlül’üsün sen. Seni çok seviyorum ben.” sözleriyle beklediği yanıtı alamadığı yüzüne yansıyan Tatlıtuğ, yine de hayranı olan gencin saçını okşayıp tekrar tekrar hatıra fotoğrafı çektirmeye devam etti.

Fotoğraf çekiminin ardından motoruna atlayarak hastaneden ayrılan Tatlıtuğ’u yolcu eden ailesi ve sevgilisi Başak Dizer, başarılı oyuncu gözden kaybolana kadar bakışlarını üzerinden ayırmayarak aynı karede ilginç bir görüntüye imza attılar.

Bir süre daha ayak üstü sohbet eden Erdem Tatlıtuğ, Melisa Tatlıtuğ ve Başak Dizer daha sonra aynı araçla hastaneden ayrıldılar.

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni motosikleti

Sözcü

Bir önceki yazımız olan İdo Tatlıses kaç TL kazanıyor? başlıklı makalemizde ibrahim tatlıses, İdo Tatlıses ve ido tatlıses ne kadar kazanıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. November 28, 2014

    […] Başak Dizer Kıvanç Tatlıtuğ’a gelin oluyor! […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *