Barcelona Real Madrid maçını izle – NTV Spor Smart HD – bedava izle

Barcelona ve Real Madrid ‘in Türkiye’deki taraflarları takımının maçlarını bu zamana kadar NTVSPOR ‘dan bedavaya izleyebilmekteydi. Daha önceki dönemde TRT’den bedavaya yayınlanan İspanya’nın La Liga ‘sı artık NTVSPOR ile D-Smart kanallarının ortaklığıyla NTVSPOR SMART HD ‘den yayınlanacak. Peki futbolseverler hayranı oldukları La Liga takımlarının maçını nasıl izleyecek? İşte bu noktada sıkıntılar baş gösteriyor. Sıkıntıdan kastımız ücret ödeme…

NTVSPOR SMART HD KANALI ÜCRETLİ Mİ? NTVSPOR SMART HD ‘Yİ NASIL İZLERİZ?
Doğuş Grubu’nun sahip olduğu NTV Spor kanalı , Doğan Grubu’nun sahip olduğu D-Smart kanalı ile büyük bir ortaklık yaptı. Bu ortaklığa göre 1 Temmuz 2013’te iki kanal birleşerek NTV Spor Smart HD isminde yeni bir kanal oluşturdular. Bu yeni kanal 1 Ağustos 2013 tarihinde de düzenli yayına başladı. Yayına başladı başlamasına fakat bu yayın futbolseverler özellikle de İspanya futbolunda kopamayanları bir hayli üzecek gibi görünüyor… Kötü haberimizi örnek ile açıklarsak eğer…
Barcelona takımını tutan bir Türk vatandaşıyız diyelim… Hafta sonu oynanacak olan Real Madrid maçını izlemek için ekran karşısına geçiyoruz ve NTV SPOR kanalımızı açıyoruz… Fakat o da ne? NTV Spor Barcelona – Real Madrid maçını vermiyor… Hemen D-Smart platformuna geçiyoruz… Her ay belirli bir ücret verdiğimiz Aydın Doğan’ın platformuna bakıyoruz ve yine kötü haber… Barcelona-Atletico Madrid maçını D-SMART da yayınlamıyor…

Barcelona Real Madrid NTVSPOR SMART HD - bedava izle

Barcelona Real Madrid NTVSPOR SMART HD – bedava izle

Kötü haberimizin ana bölümüne gelirsek… İşte burada NTV SPOR Smart HD kanalı devreye giriyor. Zaten D-Smart ‘a aylık belli bir ücret veren vatandaşımız bir de Barcelona – Real Madrid maçına AYRI BİR ÜCRET ÖDEMEK DURUMUNDA KALIYOR.
Kısacası NTVSPOR SMART HD kanalı ücretli bir kanal olarak kuruldu ve Barcelona ile Real Madrid arasında oynanacak El Clasico derbisi ayrı bir ücrete tabi oldu.
Peki NTV SPOR SMART HD kanalını bedavaya nasıl izleriz?
NTV SPOR SMART HD kanalı ücretli bir kanal olduğu için çoğu kişi ne yazık ki bu kanalı izlemekten, dolayısıyla da Barcelona – Real Madrid maçının keyfini sürmekten uzak kalacak. Kısa bir süre önce kurulan bu kanal karşısında futbolseverler çaresiz gibi görünüyor fakat yine de ‘illa ben bu maçı izleyeceğim arkadaş’ diyen vatandaşlarımız varsa Twitter’daki #fakirlerelink hashtag’ini takip etmelerini önerebilirim.
ÖZETİN ÖZETİ
-İspanya’nın La Liga ‘sını D-SMART satın aldı.
-D-SMART ve NTV SPOR bir anlaşma yaptı
-D-SMART ve NTV SPOR, NTVSPOR SMART HD isminde yeni bir kanal açtı
-Real Madrid ve Barcelona ‘nın La Liga’daki maçlarını NTVSPOR SMART HD kanalı yayınlayacak
-D-SMART ‘a üye olanlar bile Real Madrid Barcelona maçlarını izleyebilmek için o maçlara ayrı bir ücret ödemek zorunda kalacak.
* D-SMART abonesi olmak NTV SPOR SMART HD kanalını izleme lüksünü ne yazık ki size sağlamıyor.
– Digitürk üyesi olan vatandaşlar için de NTV Spor’da gece 12’den sonra bant yayınından ‘kısmet hangi maça’ durumuyla karşı karşıya olacak.
İŞTE NTVSPOR D-SMART ‘IN ORTAKLAŞA KURDUĞU NTVSPOR SMART HD KANALININ LOGOSU:

NTV SPOR SMART HD LOGO

NTV SPOR SMART HD LOGO

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi Pusu ne zaman, hangi kanalda yayınlanacak? başlıklı makalemizde abdulhey, abdulhey öldü mü ve kurtlar vadisi pusu hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *