Bülent Ersoy’dan Ajda Pekkan’a sert sözler

Bülent Ersoy’un Ajda Pekkan’a öfkesi dinmek bilmiyor. Kendisine iftar yemeğinde selam vermediği için, “Ben orada oturuyorum zangoç gibi görünüyorum, neden selam vermedi aynı masadayız. Allah onu ıslah etsin” diyen Ersoy, Pekkan’a yine ateş püskürdü.

Geri adım atmıyor
Ağustosta yaptığı açıklamalardan sonra Pekkan’ın kendisine suç duyurusunda bulunduğu Ersoy, geri adım atmayı düşünmüyor. Show TV’de yayınlanan ‘Bülent Ersoy Show’a konuk ettiği Fatih Ürek, bayramda küslerin barıştığını hatırlatarak konuyu Ajda Pekkan’a getirdi. Ürek, program sırasında, “Ajda Hanım’ın ‘Beni hayvan mezarlığına gömün’ demesine çok üzüldüm. Olmaması gereken bir şey söylemiş” deyince Ersoy, çılgına döndü. Ürek’e çıkışan Ersoy, “Kendisi istemiş, layığını bulmuş. Ne yapalım şimdi. Niye gözünü açıyorsun? Bir insan hayvan mezarlığına gömülmek istiyorsa bence hiçbir mahzuru yok. Tam yeridir. Gömülsün tabii… Ne bekliyorsun “Aaa olur mu öyle şey” dememi mi bekliyorsun? Kadın orada arkadaşlarıyla rahat yatsın” diyerek Pekkan’a ağır göndermede bulundu. Ardından espri yaptığını söyleyen Ersoy, “Espri bir yana kurban kesildiği sırada ben de fena oldum. Kurban da bir canlı. Allah öyle buyurmuş. biz ne diyebiliriz; hangi kapının köpeğiyiz. İçim acıdı ama kurban kesmek benim görevimdi. Görevimi yapmaya mecbur kaldım. Aslında Ajda’ya hak veriyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Begüm Kütük'ten Çalıkuşu yorumu başlıklı makalemizde Begüm Kütük, begüm kütük çalıkuşu ve Begüm Kütük Yaşaroğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *