Aysel Gürel ölümünün 7. yılında anıldı

Her yıl ailesi ve sevenlerinin Beşiktaş pazarında simit dağıtarak doğum gününü kutladığı ünlü söz yazarı Aysel Gürel, önceki gün ölümünün 7’nci yılında mezarı başında anıldı. Aysel Gürel’in ölüm yıl dönümünde kızlarından Müjda Ar’ın anmaya katılmaması ise dikkatlerden kaçmadı.

Aysel Gürel‘in büyük kızı Mehtep Ar, gelen herkese bir bir teşekkür ederek helallik istedi. Gürel’in mezarına her yıl olduğu gibi yine yakılı halde sigara bırakıldı. Mehtep Ar, kardeşi Müjde Ar’ın anmaya katılmamasıyla ilgili olarak kendisine yöneltilen soruları ise geçiştirdi.

Mehtap Ar, “Eşiyle beraber Ankara’dalar kendisi, ne için katılmadıklarını ben de bilmiyorum. İşleri vardır her halde ondan olsa gerek” diyerek sitem etti. Yoğun kar yağışına rağmen mezarı başında anılarak, Kur’an – ı Kerim okunan Aysel Gürel’in en sevdiği tatlı olan profiterol da gelenlere ikram edildi. Anmaya katılan isimler arasında genç şarkıcı Gökhan Keser’de yer aldı.

Bir önceki yazımız olan Gülben Ergen 40 anaokulu daha açacak başlıklı makalemizde Çocuklar Gülsün diye, Çocuklar Gülsün Diye Derneği ve gülben ergen hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *