Ayşe Tolga’nın arkadaşları doğumgününde buluştu

Ayşe Tolga, 5 yaşına giren kızı Can Yael’in doğum gününü Trump Alışveriş Merkezi’ndeki çocuk şehri KidzMondo’da dostlarıyla kutladı. Birçok ünlü ismin çocuklarıyla geldiği doğum günü partisine Halit Ergenç oğlu Ali’yle, Ahu Yağtu oğlu Kemal’le ve Deniz Akkaya kızı Ayşe’yle katıldı.

‘Seksenler’ dizisinin sevilen oyuncusu Ayşe Tolga, kızı Can Yael’in 5’inci yaş gününü Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan çocuk şehri KidzMondo’da renkli bir partiyle kutladı. Ahu Yağtu, Halit Ergenç, Deniz Akkaya, Pınar Tezcan, Özge Uzun ve Romina Özipek’in yanı sıra Ayşe Tolga’nın yakın dostu Eylem Şenkal da davetliler arasındaydı.

‘Prenses Aurora’ oldu
En sevdiği masal kahramanı ve annesinin doğum günü hediyesi olan ‘Prenses Aurora’nın kostümüyle oldukça sevimli görünen Can Yael, annesiyle birlikte ‘Angry Birds’ temalı doğum günü pastasını kesti. Ardından bebeklikten beri yakın arkadaş olduğu Deniz Akkaya’nın kızı Ayşe ve Bergüzar Korel – Halit Ergenç çiftinin çocukları Ali’ye kendi elleriyle pastasının üzerindeki şekerleri yedirdi.

Ergenç, oğluyla katıldığı doğum günü partisinde “Ali ve Can bebeklikten beri çok yakınlar, umarım dostlukları uzun yıllar devam eder” dedi. Ergenç, Ali’nin her çocuk gibi şu an her şeyle ilgilendiğini ama ileride asıl yeteneklerinin ortaya çıkacağına inandıklarını söyledi. Ahu Yağtu veCem Yılmaz’ın oğulları Kemal heyecanlı ve hareketli haliyle partiye neşe kattı. Ahu Yağtu “Henüz Kemal’in hangi mesleğe yatkınlığı olduğunu bilmiyoruz ama bugün KidzMondo’da arkadaşlarıyla birlikte deneyerek öğrenecek” dedi.
Ayşe Tolga, kızı Can Yael’i ortalarına alarak yakın dostları Deniz Akkaya ve Eylem Şenkal ile selfie çekmeyi de ihmal etmedi. Parti boyunca kızı Ayşe ve Can Yael’in fotoğraflarını çeken Deniz Akkaya çocuklarının yakın arkadaş olmalarından dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. KidzMondo’da parti odasında doğum günü pastasını üfleyen Can Yael ve arkadaşları, ardından çocuk şehrinde yer alan meslekleri deneyimledi.

Bir önceki yazımız olan Trabzonsporlu Bosingwa kız arkadaşlarıyla eğlendi başlıklı makalemizde Bosingwa, bosingwa'nın sevgilisi ve Trabzonspor hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *