Ayşe Tolga çizgi film seslendirdi

Oyuncu Ayşe Tolga, Honeybana Balparmak’ın Milli Eğitim Bakanlığı ve TOÇEV işbirliğinde hayata geçireceği ‘Kahvaltılı Sabahlar, Sağlıklı Yarınlar’ sosyal sorumluluk projesi için çizgi film seslendirdi.

Sanatçı, aromaterapist ve girişimci Ayşe Tolga, proje kapsamında yapılan çizgi filmdeki ‘Kahvaltı Nine’ isimli ana karakteri seslendirdi. Kariyerinde ilk kez bir çizgi film seslendirmesi yapan oyuncunun sesiyle hayat verdiği ‘Kahvaltı Nine’ karakteri, gizemli şekilde kahvaltıları yok olan bir grup çocuğu ilginç bir maceraya sürüklüyor.

Projede yer almaktan mutluluk duyduğunu belirten Tolga, “İyi yaşam için doğru beslenme olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. ‘Kahvaltılı Sabahlar, Sağlıklı Yarınlar‘ projesi, çocukların sağlıklı büyümesinde kilit rol üstlenen kahvaltının önemini çocuklara sevdirerek anlattığı için çok önemsediğim bir proje oldu. Ayrıca kariyerimde ilk kez çizgi film seslendirmesi yaptım ve bundan büyük keyif aldım” dedi.

Bir önceki yazımız olan Kertenkele'de gelinlik sahnesi senaryoyu değiştirdi! başlıklı makalemizde Kertenkele, kertenkele dizisi ve senaryo hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *