Aydemir Akbaş’ın kalbi dayanmadı

Geçtiğimiz haftalarda Amerika’ya ameliyat olmak için giden İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses’e annesi Derya Tuna, Etiler Tatlıses’de sürpriz bir doğum günü partisi düzenledi. Her şeyden habersiz kendi doğum günü partisine gelen İdo arkadaşlarının “İyi ki doğdun İdo” seslerine çok duygulandı.

Arkadaşları İdo’yu hediye yağmuruna tuttu. İdo’ya bir de dansöz sürprizi yapıldı. İdo dansözle karşılıklı göbek attı. Dansöz daha sonra ise Aydemir Akbaş‘ın yanına giderek kendisini dansa kaldırdı. Bir ara dansa kendini kaptıran Akbaş, dansöze sarılarak boynundan öptü. Akbaş daha sonra ise birden yerine oturunca Derya Tuna yanına gelertek, “İyi misin?” diye sordu. Akbaş ise Tuna’ya, “İyiyim heyecan yaptım galiba. Kalbim çarptı” dedi. Daha sonra ise gelen doğum günü pastasını İdo ve geceye katılan ünlü isimler birlikte kesti. Daha sonra İdo masaları dolaşarak şarkılarını söyledi ve bir ara Halil Sezai’yi taklit etti. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise İdo babası İbrahim Tatlıses’in şarkılarını söyledi.

Annesine hediye verdi
23’üncü doğum günü partisinde İdo annesi Derya Tuna’ya anlamlı bir hediye verdi. İdo’nun annesine hediye ettiği kolyenin üzerinde İbrahim Tatlıses’in ve Derya Tuna’nun resmi işlenmiş olması dikkat çekti. Hediye karşısında duygulanan Tuna, “Eski bri fotoğrafımız… Beni çok duygulandırdı. Gururla boynumda taşıyacağım” dedi.

Amerika’dan aradı

Amerika’ya ameliyat olmaya giden İbrahim Tatlıses 23 yaşına basan oğlu İdo’yu arayarak doğum gününü kutladı. Sağlık durumu iyi olan Tatlıses telefonda oğlunun yanında olamamasının üzüntüsünü yaşadığını belirtti.

Aydemir Akbaş’tan İdo’ya ‘nah’

 İdo Tatlıses kaç TL kazanıyor?

 

Bir önceki yazımız olan Şeref Meselesi'nde Yiğit mafya babası mı? başlıklı makalemizde Kerem Bürsin, şeref meselesi ve şeref meselesi yiğit hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *