ATV’nin yarışma programı Veliaht

ATV’de eylülün üçüncü haftası yeni bir şarkı yarışması başlayacak; “Veliaht”. 8 ünlü ve onların veliahtları yarışacak…

Programın kendine özgü olan tarafı, bu ünlü isimlerin hem jüri üyesi hem de yarışmacı olmaları. Bu konuda epey dedikodu çıkabilir. “Sen iyi söylemedin, zaten sesin yok” suçlamaları manşetlere yansıyabilir! Veliahtlarıyla birlikte söyleyecekler, onlara müzik koçluğu yapacaklar ve jüri üyesi olacaklar.

Listede kimler var?
Liste netleşmedi ama birçok isme teklif götürüldü. Kibariye, Rafet El Roman, Yıldız Tilbe, Ümit Besen, Burak Kut, Aşkın Nur Yengi, Coşkun Sabah, Çelik, İzel, Doğuş, Emel Müftüoğlu, Yaşar, Kubat, Ferda Anıl Yarkın, Göksel, Niran Ünsal…
Birinci olan velihaltıyla bir “single” yapacak. Albüm gerçekçi olmuyordu, bu daha doğru bir ödül. Tabii bir de para ödülü var.
Peki bu yarışma tutar mı? Ekibe ve onların “izlenme oranlarına” bağlı. Ama Kibariye, Yıldız Tilbe bence bu ekipte mutlaka olmalı.
Bu arada belirteyim, bu format yerli. İzzet Pinto’ nun imzasını taşıyor. Yapım piyasanın yeni bir şirketine ait.

Show TV’den ayrıldılar
Aslında kurucuları bu piyasanın hayli eski isimlerinden. Show TV’nin iç yapımlarını çok uzun yıllar ayakta tutan iki isim; Caner Erdem ve Haluk Şirin. Kurdukları şirketin adı da Production House…

FANTEZİYE AÇIK REKLAM

Bir online alışveriş markasının reklamında; Yasemin Allen’la Ayşen Gruda oynuyor.
Yasemin kızımız siparişi internet ortamında veriyor. Kurye elbiseyi getiriyor. Çok heyecanlı ve bir an önce elbiseyi denemek isteyen Yasemin, kendini kaybedip kuryenin önünde üzerini değiştiriyor. Tabii ilk hareketi görüyoruz da sonrası sizin fantezilerinize kalmış.
Bir de komşusu Ayşen Gruda’yla aynı elbiseyi aldığını görünce sinirlenip elbiseyi çıkarma eylemi mevcut reklamda.

HAKİME HANIM ARTIK SAÇLARINI AÇACAK

Ünlü şampuan markası (güzellik ürünleri de mevcut) Bergüzer Korel’i seçti reklam yüzü olarak (reklam saçı aslında).
“Karadayı”nın “Hakime Hanım”ı Feride rolünde saçları genelde topuz. Hukuka saygı ve yargıya hakim olma imajı.
Ama yeni yayın döneminde bu saçlar açılacak, salınacak. Çünkü Korel, yeni şampuan reklamında böyle olacak. Dizinin yeni bölümlerinde de bir değişiklik yaşanacak gibi.
Bu ürünün daha önceki yüzü Tuba Büyüküstün’dü. Son olarak “20 Dakika” dizisinde oynadı. Hapishanelerde geçti ömrü dizide. Ama uzun bir süre saçları bakımlı yani reklamın imajına uygun bir hükümlüydü.
Hatta ben de bunu dile getirmiştim. Benzer durum Bergüzer Korel için de olursa şaşmayalım.

 

Bir önceki yazımız olan Facebook'tan BDP'ye kötü haber başlıklı makalemizde ahmet türk, ayla akat ve barış ve demokrasi partisi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *