Ata Demirer’in yeni filmi Niyazi Gül Dörtnala

Ata Demirer ve Demet Akbağ çekimleri İzmir’de devam eden “Niyazi Gül Dörtnala” setinin kapılarını gazetecilere açtı. BKM Film yapımı ‘Niyazi Gül Dörtnala’ oyuncuları Ata Demirer, Demet Akbağ, Şebnem Bozoklu, Levent Ülgen ve Ferit Kaya setteydi . Seferihisar Konvoy At Çiftliği’ndeki sette oyuncular, soğuk havaya rağmen eğlenceli senaryoyu nasıl keyifle filme taşıdıklarını anlattı.

Setin en kaprisli oyuncuları hayvanlar
Filmde ‘Veteriner Hekim Profesör Niyazi Gül’ü canlandıran Ata Demirer’in rol arkadaşları ünlü oyuncuların yanı sarı çiftlikteki birçok hayvan oldu. Attan kuşa, iguanadan kaza bir çok hayvan filmde özel veterinerler gözetiminde rol alıyor. Setin hem eğlencesi hem de oyuncuların rol arkadaşı olan hayvanların, ihtiyaçları ve ruh hallerine göre set programını değiştiriyor. “Niyazi Gül Dörtnala” set programı bu birbirinden renkli oyuncular oyun vermek istemediklerinde sete ara veriliyor. Sette sadece öğlen değil hayvanlar her acıkmasında yemek arası gerçekleştiriliyor.

‘Eyyvah Eyvah’ serisinin ardından, bir kez daha bir araya gelen Ata Demirer ve Demet Akbağ, Levent Ülgen ve Şebnem Bozoklu ile bu kez kamera karşısında oldukları için çok mutlu olduklarını dile getirdi.Şebnem Bozoklu ise “Hayran olduğum ve daha önceden severek projelerini takip ettiğim insanlarla aynı setteyim. Bir insan daha ne isterki? Bu sette, kendimi evimde gibi hissediyorum ” dedi.

Demet Akbağ bu kez sürprizli ‘Sultan’
Demet Akbağ ise filmde ‘sosyetik Sultan Hanım’ olarak Niyazi Gül’ün macerasında seyircinin karşısına çıkacak. Ata Demirer ve Demet Akbağ’ın karakterleri bu kez eğlenceli bir mücadele içinde beyazperdede yer alacak. Yeniden Demet Akbağ ile kamera karşısına geçmekten mutluluğunu dile getiren Ata Demirer, “Niyazi Gül neden geç kaldı?” sorusuna ise ; “Tam da şimdi zamanıydı aslında. Her zaman yeni bir şey üretmek, yeni işler yapmak lazım. Çok sevdiğim projeler yaptım, şimdiyse sıra Niyazi Gül’de” dedi.
Niyazi Gül Dörtnala Kısa Hikaye
Veteriner hekim Profesör Niyazi Gül kendince sakin bir hayat sürmektedir. Bir yandan üniversitede veterinerlik dersleri verirken, bir yandan da yardımcısı Hediye’nin desteğiyle dededen kalma mucizevi formülün eksik maddesini arar. Belalı aşıklar Sultan ve Rıza atlarını yarıştırmaya karar verip bir de Niyazi’nin hayvanlara güç veren formülünü duyunca işler karışır. Bir anda heyecan dolu olayların ortasına düşen Niyazi, formülün eksik maddesini ararken sürpriz maceralarla karşılaşacaktır.

NİYAZİ GÜL DÖRTNALA FİLMİNDE KİMLER OYNUYOR?

Oyuncular: Ata Demirer ,Demet Akbağ, Şebnem Bozoklu, Levent Ülgen, Kevork Malikyan, Ayşenil Şamlıoğlu, Ferit Kaya, Tolga Çoşkun, Şevket Çapkınoğlu, Kıvanç Baran Arslan, Erol Aksoy, Server Mutlu

Tür: Komedi
Yapımcı: Necati Akpınar
Yönetmen: Hakan Algül
Seneryo: Ata Demirer, Vedat Özdemiroğlu, Öğünç Ersöz, Cihan Ceylan

Vizyon Tarihi:8 Mayıs 2015

Bir önceki yazımız olan Sertap Erener'in yeni sevgilisi Emre Kula başlıklı makalemizde Emre Kula kimdir, sertab erener ve Sertab Erener'in yeni sevgilisi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *