Aslı Hünel Mutfak Keyfi programını anlattı

Şarkıcı Aslı Hünel, 12 Mayıs’tan beri “Mutfak Keyfi” adlı yemek programıyla Samanyolu TV ekranında… Rahatsızlığı nedeniyle bir süre müziğe ara vermek zorunda kalan Hünel’le yeni programını ve yakın vadedeki planlarını konuştuk.

Uzun süredir ekrandan uzaktaydınız. Nasıl değerlendirdiniz bu süreci? Neler yaptınız?
Aslında işlerimden çok fazla kopmadım. Yapmış olduğum Türk sanat müziği albümümle ilgili promosyon çalışmalarında bulunduk. Ayrıca yaz dönemi için bir maxi single yapmıştım, onun da promosyon süreci vardı. Çeşitli televizyon programlarına devam ettim. Bu esnada konserlerim de oldu.

“Mutfak Keyfi”yle ekrana dönüyorsunuz. Nasıl karar verdiniz bu programa…

Mutfağa olan ilgimle başladı her şey. Mutfağa ve yemek yapmaya karşı çok büyük bir sevgim var. Beni yakından tanıyanlar iyi bilir. Bu konuda Samanyolu TV’den böyle bir teklif gelince kabul ettim ve “Mutfak Keyfi” programını yapmaya başladık. Çok keyifli bir program olacağına inanıyorum. Ekibimiz çok başarılı. Zaten bir yemek projem de vardı, o esnada böyle bir teklifin gelmesi beni çok heyecanlandırdı.

Aslı Hünel’den samimi röportaj

‘Harika, neşeli ve enerjik bir program’

Nasıl bir programla izleyicinin karşısına çıkacaksınız?
Maharetli ve yetenekli ev hanımlarının evlerine gidip birlikte yemekler yapacağız. Onlara yemek yaparken eşlik edeceğim. Bunun yanı sıra yöresel lezzet ustalarıyla izleyicilerimize değişik yemek tarifleri sunacağız. Aynı zamanda dünya mutfağından da çeşitli örnekler paylaşacağız. Yemek ve müziği programda birleştireceğiz. Sohbetler ve yöresel yemeklerle keyifli bir program olacak. Her kadın aynı yemeği yapar ama her elden farklı tatlar çıkar. Bizde de farklı ve lezzetli tatlar çıkacağını düşünüyorum. Mutfağa düşkün olan ve yemek yapmayı seven kadınların kaçırmaması gereken, harika, neşeli, çok enerjik bir program olacak.

‘Müzik kariyerime devam edeceğim’

Müzik çalışmalarına devam edecek misiniz?
Evet, devam edeceğim. Televizyon programımız sürerken bir yandan da müzik kariyerime başarılı bir şekilde devam edeceğim.

Başka projeleriniz var mı?

Maxi single çalışmam olacak. Şuan bir hazırlık dönemindeyim. Ayrıca dolu dolu bir konser programımız var. Bunun dışında bir yemek kitabı projem de olacak. İleride ise bir restoran açma düşüncem var.


UMUT TEZEL

Bir önceki yazımız olan Seda Bakan oyunculuğu anlattı başlıklı makalemizde Ali Erel, Seda Bakan ve Seda Bakan 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *