Aslan Burcu 2016 Burç Yorumu (Nuray Sayarı 2016 yılı Aslan burç yorumları)

Nuray Sayarı 2016 yılı Aslan burcu burç yorumları ile karşınızdayız. Aslan burcu için 2016 yılı nasıl geçecek, Aslan burcunun 2016 yılında aşk hayatı nasıl sorularının yanıtı da bu yazımızda yer alıyor…

Nuray Sayarı Aslan 2016 burç yorumlarına geçmeden önce tüm 2016 yılı burç yorumlarını videolu bir şekilde izlemek için aşağıdaki haberimize davet ediyoruz sizi.

2016 yılı burç yorumları (Videolu ve yazılı 2016 burç yorumları)

İşte ünlü astrolog Nuray Sayarı’nın yazdığı 2016 yılı Aslan burcu burç yorumları…

Aslan Burcu 2016 Burç Yorumu (Nuray Sayarı 2016 yılı Aslan burç yorumları)

Siz şimdiye kadar, başkalarına değil kendinize önem verdiniz. Bunu hayatınızın her alanında ama en çok ikili ilişkilerinizde yaptınız. İlişkiden kaçınan ve bencil bir tavır sergilediğinizi söylemek yanlış olmaz. İkili ilişkilerde, çok fazla kişinin kalbini kırdığınız da aşikar. Fakat bu yıl, sizin için aşk yılı olacak. Sizin için doğru kişiyi bulacaksınız dersek yanlış olmaz.

Oldukça romantik bir ilişki içine giriyor ve kibrinizi bir kenara bırakıyorsunuz. Oldukça yoğun bir iş temposu içinde olacaksınız. Bu size maddi kazanç olarak geri dönecek. Fakat daha önce birikmiş borçlar nedeniyle, ancak yılın ikinci yarısında eliniz genişleyecek.

Sağlık açısından fiziksel sorunlar gözükmüyor. Grip, nezle gibi basit hastalıklar dışında sıkıntı yaşamayacaksınız. Fakat daha çok psikolojik açıdan problem yaşayacağınız bir yıl olacak. Pek çok sorunun çözümü için, kendinize dönmeniz gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *