Aşk Sana Benzer’in ilk fragmanı

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in büyük merakla beklenen sinema filmleri AŞK SANA BENZER’in kamera arkası görüntülerinin ardından filmden ilk görüntü seyirciyle buluştu!

Filmin, bu haftasonu sinema salonlarında gösterilmeye başlanacak teaser fragmanında, iki ünlü oyuncu, Fahriye Evcen’in seslendirdiği “Hasretinle yandı gönlüm” türküsü eşliğinde dokunaklı bir sahne ile seyirciyle buluşuyor. Teaser fragman ve teaser afiş önceki gün filmin sosyal medya hesaplarından seyirciyle paylaşıldı. BRK’S Productions ve TAFF Pictures ortak yapımı film 23 Ocak 2015’te seyirciyle buluşmak için gün sayıyor.

BALIKÇI ALİ İLE DONDURMACI DENİZ

Burak Özçivit’in bir sahil kasabasındaki balıkçılık yapan ve küçük bir restoran işleten Ali olarak kamera karşısına geçtiği aşk hikayesinde, Fahriye Evcen ise kasabaya yeni gelen ve dondurmacıda çalışmaya başlayan Deniz rolünde. A.Taner Elhan’ın yönettiği filmde, Selim Bayraktar, Birsen Dürülü ve Kaya Akkaya da rol alıyor.

Bir önceki yazımız olan Believe dizi eleştirisi - Believe izlenir mi? başlıklı makalemizde believe, believe dizi ve believe dizi eleştirisi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

No Responses

  1. December 11, 2014

    […] Aşk Sana Benzer’in ilk fragmanı […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *