Asena Erkin’in arabası kaza yaptı

Caner Erkin’in karısı Asena Erkin’in lüks aracı kaza yaptı.

Asena Erkin, önceki gün arkadaşının Atlas Balık’taki doğum günü yemeğine katıldı. Asena Erkin geceye, eşi Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin’in kendisine hediye ettiği 1.8 Milyon TL değerindeki yeşil Lamborghini’yle geldi. Otomobili mekan önüne çekilen Erkin, içeride yemek yediği sırada alkollü bir vatandaş, park halindeki Lamborghini’ye çarptı. Yaşanan çarpma sonucunda lüks aracın sağ kapısı ve alt marşpiyel kısmında hasar oluştu. Haberi duyan Erkin, arkadaşlarıyla hızlıca dışarı çıktı.

Kaza yapan vatandaşın aracının içinden inmemesi Erkin’in arkadaşlarının tepki göstermesine yol açtı. Otomobilinin kapılarını kilitleyen vatandaş, Arnavutköy Polis Karakolu’ndan gelen polislerin müdahalesi sonucu karakola götürüldü. Trafik ekiplerinin kaza yerine gelmesi sonrasında Erkin, ehliyetini ibraz etmek için karakola gitti. Erkin, çıkışta kazayla ilgili, “Bana geleceğine mala gelsin” dedi ve ardından otomobilini arkadaşıyla Ulus’ta bulunan bir otoparka gönderdi.

Bir önceki yazımız olan Burcu Esmersoy: Anneme 12 sene teyze dedim başlıklı makalemizde Burcu Esmersoy, Burcu esmersoy hülya avşar ve burcu esmersoy'un annesi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *