Armin van Buuren İstanbul konseri ne zaman?

Dünyanın en iyi DJ’lerinden Armin van Buuren, İstanbul’a konsere geliyor.

Dünyanın en büyük DJ’leriyle bu yıla damga vurmaya hazırlanan DJMAG Top 100 DJs Dünya Turnesi, 14 Kasım Cuma günü ilk defa Türkiye’ye geliyor! Dünyanın en iyi ve popüler DJ’lerinin yüz binlerce elektronik müziksever tarafından oylanarak sıralandığı DJMag Top 100 DJs, 2014 listesinin açıklanmasıyla birlikte başlayacak uluslar arası turnesiyle elektronik müziğin en büyük isimlerini milyonlarla buluşturmaya hazırlanıyor.

Life Park’ta sadece bu şov için kurulacak olan devasa büyüklükteki Big Top festival çadırında turneye ait prodüksiyon ile katılımcılara işitsel şölenin yanında görsel bir şölen de yaşatılacak.

Armin Van Buuren
Daha önce DJ Mag Top 100 listesinde 4 yıl üst üste zirveye oturmuş ve kariyerinde “En İyi Uluslararası DJ” ve “En İyi Trance Müzik Sanatçısı” gibi ödüllere layık görülmüş olan Hollandalı DJ ve prodüktör Armin van Buuren, Top 100 DJs Dünya Turnesi kapsamında İstanbul’da sizlerle!

Kariyeri boyunca sayısız festival ve etkinlikte milyonlarca hayranının önünde sahne almış olan, müziği ile dünyanın gelmiş geçmiş en iyi DJ’lerinden biri olmayı başaran Armin Van Buuren ile unutulmaz bir eğlenceye hazır olun.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *