Arka Sokaklar’ın Komiser Leylasını tanıyalım

Arka Sokaklar’ın Komiser Leylası kimdir? Komiser Leyla kimdir? , Gülcan Arslan Arka Sokaklar , Gülcan Arslan frikikleri , Gülcan Arslan sevişme görüntüleri…

“Arka Sokaklar”ın kadrosuna katılan Gülcan Arslan’ı komiser Leyla karakterinde izleyeceğiz. 8’inci sezonunda ekibe katılan Arslan, “O kadar sıcak ve içtenler ki adapte olmamakla ilgili bir hisse hiç kapılmadım” diyor.

Bir Çocuk Sevdim” dizisiyle dikkat çeken Gülcan Arslan, artık Kanal D’de yayınlanan “Arka Sokaklar”ın komiser Leyla’sı… Genç oyuncu, yeni projesini, oyunculuğun avantajlarını, hayallerini anlattı. “Aşkın tarifi bende aynı Nazım Hikmet’inki gibi” diyen Arslan, kendi için güzel hayaller kurduğunu söylüyor

Proje seçerken kriterleriniz neler oluyor?
Öncelikle projenin bir hikayesinin olması, senaryoyu okurken bende heyecan yaratması benim için önemli.

8’inci sezonunda “Arka Sokaklar”a dahil oldunuz. Bu projede sizi çeken ne oldu?
Samimi bir iş. Bizi anlayan, günlük hayatımızdaki durumlara yol gösteren sanki evimizdeki biri.

Nasıl bir set ortamı var? Kolay adapte olabildiniz mi?
Sanırım artık set ortamı dememek lazım. Çünkü sekiz sezondur devam eden bir işten bahsediyoruz. Aile ortamı daha doğru bir kelime. Ekip o kadar sıcak ve içten ki adapte olmamakla ilgili bir hisse hiç kapılmadım.

Canlandırdığınız Leyla Candaş nasıl bir kız?
Leyla Candaş, akademiyi dereceyle bitirmiş azimli, cinayet masasında çok başarılı. Ama bu ekip için şu an için biraz acemi ve heyecanlı. Ama zamanla alışacaktır.

“Kamera arkasındaki sıcaklık seyirciye yansıyor”

Daha önce bir polisi canlandırmış mıydınız? Polislik nasıl gidiyor?
Daha önce bir polisi hiç canlandırmadım. Oyunculuğun avantajlarından biri de birçok meslek sahibi olabilmek. Bu benim ilk mesleğim. O nedenle şu anda Leyla polisin dünyasını keşfediyorum.

Ekibe dahil olmadan önce diziyi izliyor muydunuz?
İzlememek mümkün mü?

Seyircinin bu diziye olan ilgisine ne diyorsunuz?
Tabii uzun yıllardır devam ediyor olmasında seyirciyi ekran başına kilitleyen bir iş olmasının rolü var. Oyuncu kadrosunun ve ekibin başarısının payının büyük olduğunu düşünüyorum. Ekranda eğer samimiyetle bir iş yapıyorsanız izleyici bunu kaçırmaz. Kamera arkasındaki sıcaklık seyirciye yansıyor. Yeni sezonda, yeni maceralarla seyirciyle tekrar buluşacağız. Ben de heyecanla bekliyorum.

Çekimler haftada kaç gün sürüyor?
Ortalama haftanın 5 günü genelde set oluyor. Yoğun bir tempoda çalışıyoruz.

“Yaz tatilinde enerji topladım”

Oyunculukla ilgili hedefleriniz nedir?
Herkes gibi ben de kendim için güzel hayaller kuruyorum ve o hayalleri gerçekleştirmek için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Buna da hedef demiyorum zaten; keyifli hayaller.

Oyuncu koçunuz var mı?
Deneyimli oyunculardan oluşan bir ekibin içindeyim ve bu konuda kendimi şanslı buluyorum. Bu projede oyuncu koçuyla çalışmıyorum. Ama yönetmenimiz, dizinin deneyimli kadrosu bana yardımcı oluyor. Yani fikir danışabileceğim bir kadroyla beraberim.

Çekimler dışında neler yapıyorsunuz?
Çekim dışında pek vaktim olmuyor; herkes gibi fırsat bulduğumda film izlemeye çalışıyorum ve uyuyorum. Ama güzel bir yaz geçirdim. Ailemle birlikte, sessiz sakin denizin, güneşin ve doğanın tadına çıkardığım bir yaz oldu. Bu enerjiyle işte hazırım.

“Aşıkken gözüm hiçbir şeyi görmez” demişsiniz. Şu an durum nedir peki?
Aşkın tarifi bende aynı Can Dündar’ın aşk tarifi, Nazım Hikmet’in aşkı anlattığı gibi.

SENEM AYDIN

Bir önceki yazımız olan SBS'de 3. kayıt olacak mı? başlıklı makalemizde 2013 anadolu liseleri yedek sıraları, 2013 sbs kontenjanları ve abbas güçlü hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *