Araç takip sistemleri ile tüm araç filonuzu takip edin!

Araç takibi, geçmiş dönemlerde klasik ve işe yaramayan yöntemlerle yapılmaya çalışılsa da çok başarılı olunan bir konu değildi. Ancak şimdi, araçları takip etmek oldukça kolay. Dilerseniz tek bir araç için, dilerseniz onlarca araç için; hiç fark etmiyor. Filonuz ister dar ister geniş olsun, modern araç takip sistemleri tüm detay özellikleri ile araçların takibini gelişmiş bir platformla size sunuyor.

Peki bu çok merak edilen sistemin özellikleri nelerdir?

Araç takibi için geliştirilmiş sistem, tüm araçlarda bir verici tutar. Bu bağlantı üzerinden anlık veriler gerek konum olarak (enlem ve boylam bazında) gerek de diğer bilgiler anlamında ana merkeze iletilir. Ana merkez ekranında araçların hızı, kullanıldığı saatler gibi bilgiler aktarılır ve rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Bu bilgiler, farklı sektörlerde iş yapan bir çok firma için çok önemlidir, çünkü anlayabileceğiniz üzere araçlarla ilgili bu bilgiler üzerinden işin takibi, operasyonun yönetim anlık olarak yapılabilmektedir. Bu yüzden birçok kurumsal firma, hangi alanlarda hizmet verirse versin araç takip sistemlerini tercih ediyor. Araç takibi, Türkiye’de çok fazla yaygın olmasa da Avrupada ve ABD’de oldukça popüler.

Araç takip sistemlerini kullanmak size ne kazandırır?

Takip sistemleri ile bir firma gereksiz masraflardan çok rahat kaçınabilir, işini yakından takip edebilir. Araç takibi ile örnek vermek gerekirse araçların hangi saatler içinde kullanılabileceğini görebilirsiniz. Eğer mesai saatleriniz belliyse ve personellerinizin aracı iş dışında kullanmasını istemiyorsanız ki bu bir işveren olarak en doğal hakkınızdır, bunu araç takibi ile anında görebilirsiniz. Araçlar hangi saatte kullanılıyor, ve tam olarak hangi noktada görerek kısacası işinize hakim olabilirsiniz. Özellikle Türkiye gibi bir ülkede en ciddi gider kalemlerinden birisi yakıttır, yakıtlardan ötürü canınızın yanmasını istemiyorsanız araç takibi gerçekten işinize yarayacak. Bu sistemin bir diğer faydası da, eğer lojistik sektörü, kargo sektörü gibi bir alanda hizmet veren bir firma iseniz ve geniş bir dağıtım ağınız varsa, araçların en kısa rotalarını hesaplama, operasyonun konum bazlı yönetimi gibi konularda ciddi anlamda sizi rahat ettirebilir. Bu yüzden lojistik sektöründe hizmet veren birçok firma, işini daha iyi yapabilmek ve tasarruf sağlayabilmek, en kısa yolu keşfetmek, kısacası en iyi hizmeti verebilmek adına bu sistemi kullanıyor. Verimlilik sağlamak adına ve rakip firmalara göre bir adım önde olmak için araç takip sistemi her sektörden, birçok firma için önerebileceğimiz modern bir bilgi sistemidir.

Rent a car hizmeti veren şirketlerin tercihi

Araç takibi akla gelince muhtemelen rent a car işi ile ilgilenen firmaların da bu hizmetten ciddi anlamda faydalanabileceğini düşünmüşsünüzdür. Gerçekten de araç kiralama konusunda çalışan firmalar da,filolarında bulunan araçların kiralama süreçleri içinde konumlarını takip edebilmek adına bu sistemden faydalanıyorlar. Özellikle aracın hızını takip etmek, herhangi bir olumsuz durumu görebilmek adına bu son derece önemli. Rent a car firmaları araç takip sistemlerini iş verimini artırmak ve araçların güvenli bir şekilde yol kat edebilmeleri adına bu kaliteli sistemden faydalanıyorlar.

Türkiye’de araç takip sistemi alanında lider firma: Turuncu Araç Takip

Turuncu Araç Takip, takip sistemleri alanında Türkiye’nin en başarılı firmalarından birisi. Yalnızca yarım saat içinde tamamlanan sistem montajı, toplu filolar için uygun fiyatlandırmalar ile takip sistemlerini araçlarınıza yerleştirerek, siz de gözünüzün arkada kalmamasını sağlayabilirsiniz! Turuncu Araç Takip ile, siz de filonuzu, araçlarınızı her an takip edin ve işinize kalite katın, verdiğiniz hizmete değer katın!

Bir önceki yazımız olan Atilla Taş'tan hayranına 'nah'! başlıklı makalemizde Atilla Taş, atilla taş 2015 ve atilla taş twitter hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *