Annelik Nil Karaibrahimgil’i duygusallaştırdı

Nil Karaibrahimgil, ‘Vogue Türkiye’ dergisinden Ebru Çapa’ya, anne olduktan sonra başlayan Alice Harikalar Diyarı’nı ve erkek çocuk yetiştirmekle ilgili düşüncelerini açıkladı.

Hamilelik döneminden itibaren kendisini Alice Harikalar Diyarı’nda gibi hisseden Karaibrahimgil 9 aylık oğlu Arif Aziz için, “Ne yaparsam yapayım, o beni sevecek! Artık hayatı, kendimi ve insanları daha çok seviyorum ve daha anlayışlım” dedi.

Çocuğu olmayan insanların da mutlu yaşadığını dile getiren Nil Karaibrahimgil, “Anneliği kutsayıp geride kalanları eksikmiş gibi göstermek istemem” şeklinde konuştu. Arif Aziz’i ‘Türk tipi kalıplaşmış erkek’ gibi yetiştirmeyeceğini ifade eden Nil Karaibrahimgil, “Kadınlara saygılı, sevgili, hiçbir şeyi şiddetle çözmeyen, çözümü akılda, eğitimde, bilgide bulmaya çalışan, değer bilen bir insan olması için elimden geleni yapacağım” dedi.

Bir önceki yazımız olan Acun Ilıcalı'dan canlı yayında Eser Yenenler'e şaka başlıklı makalemizde acun ılıcalı, Acun Ilıcalı şaka ve eser yenenler hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *