Ana Beatriz Barros’tan samimi röportaj

Dünyaca ünlü top model Ana Beatriz Barros: “Kusursuz bir vücut yok. Hatta kusursuz diye bir şey de yok. Ben sadece iyi iş çıkarıyorum ama iş dışında normal bir kızım”

Brezilyalı süpermodel Ana Beatriz Barros işinde zirvede, özel hayatında da çok mutlu. Ancak yapmak istediği çok şey var. Fransızca öğrenmek, dışarıdan yemek sipariş etmeyi kesmek ve kalabalık bir aile kurmak gibi… Dünyaca ünlü top model, ‘Elle’ dergisinin ağustos sayısı için objektif karşısına geçti; birbirinden seksi pozlar verdi.

Modelliğe çok küçük yaşta başladınız. Bu yüzden pişmanlıklarınız var mı?
Hiç yok. Kariyerim ve bugüne kadar başardıklarım konusunda çok mutluyum. Model olmak hayalimdi. Tabii ki bunun da zorlukları var. O yaşta yapabileceğiniz pek çok güzel şeyi kaçırmış oluyorsunuz; arkadaşlarınızla parka gitmek, sinemaya gidip film izlemek gibi…
Yine de yaşadıklarım için asla, bir damla dahi pişmanlık hissetmiyorum. Geriye dönüş olsa aynısını yaşardım.

SEYAHATİ SEVİYORUM

Seyahat etmekten bıktığınız olmuyor mu?
Hayır, bıkmıyorum. Seyahat etmeyi çok seviyorum. Uçaktayken uyuyorum. Hatta size bir sır vereyim: Bazen, uçakta, evimdeki yatağımda uyuduğumdan çok daha iyi uyuyorum. Seyahat etmek benim hayatım. Artık buna o kadar çok alışmışım ki, uçak bile evim gibi gelebiliyor…

Peki eviniz nerede?
Bu çok zor bir soru. Şu anda Sao Paulo, New York ve Londra arasında gidip geliyorum. Erkek arkadaşım Londra’da yaşıyor, o yüzden ben de oraya evim diyorum.

Sizce bir erkeğin kız arkadaşı herkesin hayran olduğu bir kadın olunca ne oluyor? Erkek arkadaşınız bu konuda zorlanıyor mu?
Gayet güzel idare ediyor. Geçmişte erkek arkadaşlarımla bu
konuda sorunlar yaşadım. İşimi kıskananlar, iç çamaşırıyla veya seksi pozlar vermemden hoşlanmayanlar oldu. Ancak, Tanrı’ya şükürler olsun, çok şanslıyım. Çok mütevazi, işime saygı duyan, ne yaparsam yapayım beni destekleyen, başarılı olmamı isteyen bir sevgilim var.

ÜÇ ÇOCUK HAYALİ

Yakın zamanda evlenmeyi düşünüyor musunuz?
Çok yakında değil ama ileride üç çocuğum olsun istiyorum. Evlilik veya düğün planlayacak vaktim yok ancak şu anda birlikte olduğum adamla evlenmek istediğimi biliyorum. Aile kurmaya hazırım, çünkü iş anlamında bir doygunluk yaşıyorum. İleride evlendiğimde çocuklarımla vakit geçirmek istiyorum.

Herkes sizin kusursuz olduğunuzu düşünüyor. Sizin yorumunuz ne?
Kusursuz bir vücut yok. Bence kusursuz diye bir şey de yok. Ben sadece iyi iş çıkarıyorum. Kameranın karşısına geçtiğimde sizinle konuşan Ana Beatriz değilim; bir karakteri canlandırıyorum. Benden beklenen role bürünüyorum.
Gerçek hayatta ailem ve erkek arkadaşlarım çekimlerime bakıp çok gülüyorlar ve “Gerçekten sana seksi mi diyorlar?” diye takılıyorlar.
Çalışırken seksi görünsem de iş dışında ben de normal bir kızım. Her gün kendime bakıp bakıp; “İnanılmaz biriyim” demiyorum.

KENDİNE GÜVENİN YOLU: iÇ ÇAMAŞIRI

Seksi olmak istediğinizde ne giyiyorsunuz?
Dantel iç çamaşırları tercihim. Erkek arkadaşıma çekici görünmek istediğimde; dantelli iç çamaşırı, çoraplar giyiyorum… Bir kadın için kendine güvenmek çok önemli ve bunun yolu iç çamaşırından geçiyor.

Bugünlerde neler yapmak istiyorsunuz?
Ders alıp Fransızca konuşmak istiyorum. Bir de yemek pişirmeyi öğrenmek! Yemek sipariş etmekten bıktım.

Bir önceki yazımız olan Hülya Avşar TV8 için kilo verdi başlıklı makalemizde hülya avşar, Hülya Avşar kaç kilo ve hülya avşar tv8 hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *