Altı farklı şekilde Selma Ergeç

Hollywood yıldızı Orlando Bloom ve Selma Ergeç’i bir araya getiren Magnum’un yeni dijital filmi, tekniği, yaratıcı ve eğlenceli senaryosuyla dikkat çekiyor.

Türkiye’deki ilk interaktif Youtube Custom Gadget uygulaması olma özelliğini taşıyan film, Selma Ergeç’in canlandırdığı altı farklı Magnum kadınını, Orlando Bloom’un gözünden seyirciyle buluşturuyor.
Orlando Bloom’un senaryo çalışmalarında yakından yer aldığı ve yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün gerçekleştirdiği filmde, Selma Ergeç’in canlandırdığı farklı Magnum kadınları; değişen dekorlar, kostüm ve müzik çeşitliliği ile yansıtılıyor. Farklı Magnum kadınlarını canlandıran Selma Ergeç, filmde bir masum, bir çekici oluyor, Orlando Bloom’un karşısına bazen bir ofiste bazen bir kafede bazense bir kitapçıda çıkıyor. Dijital film, youtube.com/MagnumTurkiye kanalından ve magnum.com.tr’den izlenebilecek.

Bir önceki yazımız olan Murat Boz nereye Oğuz Berkay Fidan oraya başlıklı makalemizde 2013, konser ve magazin hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *