Alp Kırşan Kaçak Gelinler dizisinde

Ünlü sunucu ve oyuncu Alp Kırşan, Kaçak Gelinler dizisinin bir bölümüne konuk oldu.

Gelinlikle kaçan üç genç kızın hayatlarının kesişmesiyle gelişen olayların anlatıldığı dizi Kaçak Gelinler’e bu hafta sempatikliği ile tanınan sunucu-oyuncu Alp Kırşan konuk oyuncu olarak katılıyor.
Başrollerini; Selin Şekerci, Deniz Baysal, Açelya Topaloğlu, Furkan Andıç, Fırat Altunmeşe, Fırat Albayram, Cihan Yenici, Tarık Özenbaş ve Şenay Gürler paylaştığı, yapımcılığını NTC Medya, yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu’nun üstlendiği senaryosunu ise Ekin Atalar, Ayşin Akbulut ve Atasay Koç’un yazdığı “Kaçak Gelinler” her Çarşamba TV8 ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor.

Gelinlikle kaçan üç genç kızın hayatlarının kesişmesiyle gelişen olayların anlatıldığı dizi Kaçak Gelinler’e bu hafta sempatikliği ile tanınan sunucu – oyuncu ALP KIRŞAN konuk oyuncu olarak katılıyor.

Alp Kırşan dizide; belgesel projesi yapımcı tarafından kabul edilen Can’a yardım etmek isteyen Kainat, Yoga’da Alp Kırşan ile tanışıyor. Alp Kırşan Can’a projesi için yardım eden kişiyi canlandırıyor.

Bir önceki yazımız olan Kordon Celil Sungurlar dizisiyle Samanyolu TV'ye döndü! başlıklı makalemizde fragman, kordon celil ve Mehmet Küçük hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. November 21, 2014

    […] Alp Kırşan Kaçak Gelinler dizisinde […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *