Almost Human nasıl bir dizi, konusu ne?

Almost Human nasıl bir dizi? Almost Human dizisinin konusu ne? İşte Almost Human dizisinin tanıtımı…

J.J.Abrams’a dizilerin dahi çocuğu desek yalan söylemiş olmayız. Bugüne kadar “Alias”, “Lost”, “Alcatraz”, “Fringe”, “Revolution” gibi dizilerle rüştünü ispatlayan Abrams’ın son işi “Almost Human” 2013-2014 sezonunda, ekrandaki yerini aldı.

Konu; 2048 yılında polis memurlarının yanında birer android polis olmak zorundadır. Söz konusu androidler gerekirse polis memurları için kurşunların önüne atlamak üzere eğitilmişlerdir. Zamanla yeni nesil androidler üretilmiş, duygulardan yoksun bu androidler polislerin ortağı olarak çalışmaya başlamışlardır.

Teknolojinin kontrol edilemez şekilde geliştiği ve suç örgütlerinin bu teknolojilerden fazlasıyla yararlanıp çığırdan çıktığı bir dönemde, pusuya düşürülen polis timinden sağ kurtulan “Dedektif John Kennex” (Karl Urban) tek ayağını kaybeder. Biyonik bir bacakla yeni görevine başlayan John yeni nesil robotlarla anlaşamayacağını anlayınca eski nesil, duygusal tepkileri olan, insanlarla empati kurabilen insanımsı android “Dorian” ile çalışmaya başlar. Zamanla aralarında dostluk bağı da kurulan ikili kötülerle çatışmaya başlar.

Şimdilik vasat olmaktan kendini kurtaramayan dizide, “Yüzüklerin Efendisi” serisinde “Eomer” rolüyle izlediğimiz Karl Urban’ın yakışıklılığı görülmeye değer.

Hangi yabancı diziyi izlesem? – Dizi tavsiyesi

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *