Ali Sunal’dan duygusal Kemal Sunal mesajı

Ali Sunal, annesi Gül Sunal ile babası Kemal Sunal’ın evlilik yıl dönümünü, Instagram üzerinden yazdığı duygusal bir yazıyla kutladı.

Ali Sunal, anne ve babasının 40. evlilik yıldönümünü Instagram sayfasından kutladı.

“BÖYLE BİR AŞKA TANIK ETTİĞİNİZ İÇİN…”

Sayfasında anne-babasına ait bir fotoğrafı yayınlayan Sunal, altına “40 Yıl… Gül ve Kemal hayatını birleştireli, bu aşkın imzası atılalı 40 yıl oldu bugün (30 Nisan)… Bu sonsuza kadar sürecek aşkın 40. yılı… Söyleyecek söz yok, bizi böyle bir aşka tanık ettiğiniz için teşekkürler. Çok güzelsiniz çokkk #GülKemalSunalın40.yılı” notunu düştü.

GÜL SUNAL AŞKLARINI ANLATMIŞTI

Gül Sunal 2000 yılında aramızdan ayrılan eşi Kemal Sunal ile 25 yıl evli kaldı. Sunal, eşiyle nasıl tanıştığını, ona nasıl aşık olduğunu verdiği bir röportajda şu sözlerle anlatmıştı…

“Tanıştığımızda ben 20, Kemal 29 yaşındaydı… O sahnedeydi, ben seyirciler arasında. Havuz sahnesi var. O havuza girmiş, bekçi geliyor, çamaşırları kucağında duruyor. Yani repliği yok, öylece durduğu bir sahne. Orada göz göze geldik. 2.5 sene mektuplaştık…”

“ÇOK DERİN BAKARDI”

“Kemal’in gözleri, birçok insana albenisi olmayan bir çift göz gibi gelebilir ama çok derin bakardı. Çok hüzünlüydü bir kere. Ona ne yaparsanız yapın ya da o size ne yaparsa yapsın en sonunda “Aman üzülmesin” dersiniz. Bebek gibi. Ezo bile ilkokuldayken ona bebek gibi bakıyordu. Hepimize merhamet duygusunu çok ağır yaşatıyordu.”

“UTANGAÇ VE MÜTEVAZIYDI”

“Kemal utangaç biriydi. Çok mütevazıydı. Böyle Kemal Sunal falan dedikleri zaman ne yapacağını şaşırır, kabuğuna çekilirdi. Mesela siz buraya gelseniz, yine yadırgar ama sonra güvenirse çok keyifli olurdu. Bir çok arkadaşımız var, söyleyip gülüyorlar, söyleyip gülüyorlar, öyle değil. Ağzının içinden mır mır bir şey söyler, onu yakalarsanız günlerce gülersiniz. Çok güzel gözlem yapardı. Sabahları uyanır, ben salonda bir şeyle uğraşıyor olurdum. O Ciguli taklidi yapardı. Başka gün başka biri gibi girerdi.”

 

Bir önceki yazımız olan Engin Hepileri ile Beyza Şekerci evleniyor başlıklı makalemizde beyza şekerci ve Engin Hepileri hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *