Ali Sunal ‘Yusuf Yusuf’ filmini anlattı

Hayatın güzelliğinin paylaşmak olduğunu düşünen Ali Sunal: “Çok güzel bir ailede büyüdüm. Hayatımda bir tane hayalim oldu: Böyle güzel bir aile kurabilmek. Bunun için uğraşacağım”

Rol aldığı film ‘Yusuf Yusuf’ 26 Aralık’ta vizyona giriyor, ‘Güldür Güldür’de herkesi güldürmeye devam ediyor, annesinin babası Kemal Sunal’a doğum günü hediyesi olarak yazdığı kitap yok satıyor… Cosmopolitan dergisi Ali Sunal’la buluştu; hakkında en çok merak edilenleri sordu…

Anneniz Gül Sunal’ın yazdığı ‘Kemal Hadi Gel, Bi Kahve İçelim’i okurken “Meğer bilmediğimiz ne çok şey varmış” dedik. Kitap yazıya dökülürken neler yaşadınız?
Kitabı annem yazdı. Bütün emek ona ait. Ben de okurken bilmediğim olayları öğrendim. Kemal Sunal’ı hepimiz çok seviyoruz. Hakkında bir o kadar da az şey biliyoruz. Sevenleriyle bazı şeyleri paylaşmamız gerektiğini düşündü annem… Herkes okumalı.

Siz de böyle bir aile kurmak istiyorsunuzdur herhalde… Yeniden evlenir misiniz?
Çok güzel bir ailede büyüdüm. Hayatımda bir tane hayalim oldu: Böyle güzel bir aile kurabilmek. Bunun için uğraşacağım. Çünkü hayatın güzelliğinin paylaşmak olduğunu düşünüyorum. Böyle şeyler kısmet. İstiyorsun olmuyor, olamıyor, oldu zannediyorsun başka terslikler çıkıyor. Bu hayat genç yaşta mevcut ailemi başka şekilde kurdurttu. Şu anda da bir ailem var: Annem ve kardeşim. O ailenin erkeği benim.

İdealinizdeki kadın nasıl biri?
Sen istediğin kadar idealindeki kişiyi anlat, biri çıkar bütün bu idealleri yıkıp seni kolundan tutup götürür.

İlk bakışta dikkatinizi çeken bir özellik oluyor mu?
“Fizik benim için önemli değil, huy önemli” diyenleri anlamıyorum. İkinci etapta doğru olabilir. Bakınca o insanla konuşmaya nasıl karar vereceksin? Ben gözlerden, bakışlardan çok etkilenirim. Öyle bir bakış olur ki, geri kalanına bakmazsın. Anlamlı bakışlar, güzel gözler ilk etapta beni etkileyen şeylerdir.

Bir kadınla tanışmak için ilk adımı atar mısınız?

Yok, çok zor. Çok aşık oldum; platonikti. Ben açılanana kadar, o evlendi, çocuğu oldu. Bana çapkın diyen varsa, asıl durumum bu. Platonik hisler içimde doğduğunda; utanıyorum, tuhaf bir hale giriyorum.

KADINIMI UÇURURUM

İlişkilerinizde nasılsınız? Romantik misiniz?
Kusursuzum! Kadınımı uçururum… Şaka bir yana, romantiğimdir. Kırılgan, duygusal bir adamım. Belki onu saklamak için soğuk ve sert duruyorum.

Romantik deyince gözümün önüne mum ışığında yenen yemekler geliyor.
Bizim de kendimize has çeşitli numaralarımız, atraksiyonlarımız var.

Bu tempoda özel hayatınıza yer ayırabiliyor musunuz?
Ben ne olursa olsun zaman ayırırım; yeter ki özel hayat olsun. Ondan beslendiğimi, kuvvetlendiğimi düşünüyorum. Bu da benim işime, hayatıma yansıyor. Özel hayatıma mutlaka bir şekilde zaman ayırırım.

Çocuğunuz olduğunda ona ilk öğüdünüz ne olur?
Önce çocuk olacak, onu pışpışlayacağız, gazını çıkartacağız. Çok iş var daha. Ama herhalde “Kendin ol” derdim. Mutlu olmak ve kendisi olmak için yaşasın.

BKM SAHNESi KUTSALDIR
’Güldür Güldür’de en çok neye gülüyorsunuz?
Bazı tipler benim sinirimi bozuyor, çok gülüyorum. Ayrıca sahne üstünde sürpriz durumlarla karşılaşabiliyoruz. Arkadaşlar provada olmayan bir şey ekleyebiliyorlar, yanlışlık olabiliyor. Birbirimizi çok iyi tanıyoruz ya, kendimi tutamayıp kahkahalarla gülüyorum.  Ben o sahnede çok mutluyum. BKM sahnesi benim için kutsaldır. Küçükken orada oyunlar seyredip, sahnede olmayı hayal ederdim. Şimdi ise kulisi ve sahnesi bize emanet. Bazen kulise girerken inanamıyorum ve kendimi tebrik ediyorum. O sahnede tutunmak, başarılı olmak kolay değil.

Oyununuza yer bulunamıyor zaten…
Aman poponuzu kaşıyın, dilinizi ısırın. Ne kadar çok seyirciye ulaşırsak o kadar keyif alıyoruz ve o kadar özgüvenli oluyoruz. Espriyi de paylaştığın zaman çok güzel oluyor…

Abdurrahim Albayrak Güldür Güldür Show’a katıldı

Güldür Güldür yine 1 numara

Güldür Güldür oyuncuları programı anlattı

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Beren Saat makyajsız görüntülenince... başlıklı makalemizde beren saat ve beren saat makyajsız hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *