Ali Kundilli nasıl bir film?

Yapımcılığı Aksoy Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Bülent İşbilen’in oturduğu ‘Ali Kundilli‘ adlı komedi filminin galası önceki akşam Kanyon Cinemaximum’da yapıldı.

Başrollerini Cem Gelinoğlu, Sami Aksu, Zeynep Aktuğ, Ezgi Tombul, Bilal Kaya, Emre Mutlu ve İcmal Aktuna’nın paylaştığı ‘Ali Kundilli‘ filminin galası İstanbul’u etkisine alan yoğun kar yağışı nedeniyle geç başladı. Başrol oyuncularından Zeynep Altuğ, film gösterime başlandıktan sonra gala yetişirken, toplu röportajda bulunamadı. Oyuncular film gösteriminden önce gazeteciler karşına çıkarken başrol oyuncusu, ‘Ali Kundilli‘ karekterine hayat veren Cem Gelinoğlu, “Çok teşekkür ederiz, çok sağolun. Bizi bu karda kışta yalnız bırakmadınız için tekrar teşekkür ederiz” diyerek röportaja başladı.

Çekimlerden bahseden Gelinoğlu, “Çekimler harika geçti. Yönetmenimiz Bülent İşbilen’e çok teşekkür ediyorum. Harika bir çekim süreci geçirdik. Soğukta yaz filmi çekmeye çalıştık. Aralıkta denize girdik. Yaza denk gelir dedik ama kışa denk geldi” şeklinde esprileri arka akaya patlattı. Çok eğlenceli bir set ortamı geçirdiklerini söyleyen Gelinoğlu “İlk sinema filmim çok heyacanlıyım, maruz görün. Çok güzel bir sürecin ardından filmimi çektik. Yapımcımız Faruk Aksoy’a çok teşekkür ederim” dedi. Yarım saat gecikmeli olarak başlayan galada, izlenen filmin sonunda tüm misafirlerin yüzü gülerken, yapımcı Faruk Aksoy tebrikleri teker teker kabul etti.

Bir önceki yazımız olan Bir Varmış Bir Yokmuş film müzikleri tanıtıldı başlıklı makalemizde Bir varmış bir yokmuş, Bir Varmış Bir Yokmuş film müzikleri ve Bir Varmış Bir Yokmuş filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *