Akrep Burcu 2016 Burç Yorumu (Nuray Sayarı 2016 yılı Akrep burç yorumları)

Nuray Sayarı 2016 yılı Akrep burcu burç yorumları ile karşınızdayız. Akrep burcu için 2016 yılı nasıl geçecek, Akrep burcunun 2016 yılında aşk hayatı nasıl sorularının yanıtı da bu yazımızda yer alıyor…

Nuray Sayarı Akrep 2016 burç yorumlarına geçmeden önce tüm 2016 yılı burç yorumlarını videolu bir şekilde izlemek için aşağıdaki haberimize davet ediyoruz sizi.

2016 yılı burç yorumları (Videolu ve yazılı 2016 burç yorumları)

İşte ünlü astrolog Nuray Sayarı’nın yazdığı 2016 yılı Akrep burcu burç yorumları

Akrep Burcu 2016 Burç Yorumu (Nuray Sayarı 2016 yılı Akrep burç yorumları)

Akrep burçları, genelde aşk acısı çekmez. Karşındakilerini tesirleri altına alıp, kendilerine aşık etme potansiyeli yüksektir. Ve genelde, ilgisi kesildiği zaman karşı tarafın hislerine önem vermeden ilişkilerini bitirirler. Fakat bu yıl Akreplere bir hal oluyor diyebiliriz.

Eski aşklarının peşine düşen Akreplerin sayısı, hiç de az olmayacak. Üstelik ilişkisi olan Akrepler bile, eski sevgililerini bol bol düşünebilirler. İlişkilerinde yaşadıkları yoğun ilgi, onları başkalarına yöneltebilir. Sizi aşk açısından oldukça bocalayacağınız bir yıl bekliyor. 2016 yılı, çeşitli maddi sıkıntılar yaşadığınız bir yıl olabilir. Lakin şanslısınız!

Çünkü ailenizden, maddi olarak epey destek göreceksiniz. Yıl sonunda ise işlerinizi toparlayıp, maddi açıdan parlak günlerinize geri döneceksiniz. Her koşulda, tutumlu olmanızda fayda var. Sağlık konusunda, daha çok psikolojik durumlar yaşayacağınızı söyleyebiliriz. Biraz agresif bir yıl geçirme ihtimaliniz var. Bu durum, en çok size zarar verecek. Bunun dışında, solunum yolunda meydana gelecek hastalıklara dikkat edin!

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *